28
Eylül
2023
Perşembe
KOCA SİNAN - BAHÇELİEVLER - BAHÇELİEVLER - İSTANBUL
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Kanatçı Marka

  

Lezzet, Kalite, Hizmetin Adıdır.

İstanbul'un orta yerinde Bahçelievlerin Mahmutbey Caddesi üzerinde Havaalanı 15 dakika otogara ise 25 dakika mesafededir. Dikkat alışkanlık yapar sloganı ile yola çıkan mekân her türlü organizasyonlar için ideal bir yer.

Mekan akşamları ve özel günlerde konuklarına çeşitli bir o kadarda özel menüler sunmaya devam ediyor.Kanatçı Markada gece eğlenceli ve sohbet dolu bir ortamda devam ediyor. Toplam da 100 kişilik oturma kapasitesi ile her türlü organizasyona açık olan mekan özel bayi toplantıları için eşsiz bir yer.

Kanatçı Markanın ayrıca yazın ve kışın aile salonu mevcut.

Kanatçı Markanın yemekleri ağız tatlarına hitap eden aşçılar tarafından hazırlanıyor. Her biri ayrı lezzete sahip mönüde ızgara çeşitleri ve köfte, kanat en beğenilenler arasında. Tatlı menüsünde ise eşsiz tatlıları bulmak mümkün.


 

İlgili Kişi :
Adres1 :Mahmutbey Yolu no:230 (Mezbaha Durağı) Kocasinan
Adres2 :Bahçelievler / İstanbul
Posta Kodu :
Telefon :0212 550 11 61
Faks :
Elektronik Posta

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.