6
Haziran
2023
Salı
ANASAYFA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Turk Of America

TURK of AMERICA, ABD'de yaşayan Türklerin sesini duyurmayı kendine hedef edinmiş, hiçbir siyasi parti, ideoloji ve etnik grubun sesi olmadan Türkler arasında iletişimi sağlamayı görev kabul etmiştir.

TURK of AMERICA, eğitimlerini basın-yayın üzerine yapmış genç girişimcilerin Amerika'daki Türkler arasında iletişimi güçlendirmek ve Türkiye'yle ABD arasında bir köprü vazifesi görmek amacıyla çıkarttığı aylık haber-aktüalite dergisidir.

Merkezi New York City, NY olan dergimiz, profesyonel bir ekip tarafından yayına hazırlanmakta olup ABD'de Türklerin yoğun olarak yaşadıkları eyaletlerin yanı sıra Türkiye'de de önde gelen bin şirkete ulaştırılmakta ve Türkiye'nin seçkin bayilerinde satışa sunulmaktadir. Türkiye'de direkt isme ulaştırılan kuruluşlar arasında ise holding, banka, reklam ve halkla ilişkiler şirketleri, medya kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve vakıflar yer almaktadır. TURK of AMERICA, hiçbir grup, holding, şirket, dernek ya da vakıf tarafından maddi anlamda destek görmemekte olup tamamen kendi imkanlarıyla çıkarılmaktadır.

İlgili Kişi :Cemil Ozyurt
Adres1 :401 Broadway
Adres2 :22nd Floor New York, Ny
Posta Kodu :10013
Telefon :00 1 (212) 226 6900
Faks :
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.