Siyasi partiler, 29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne ilişkin aday listelerini il seçim kurullarına teslim etti.
İLLERE GÖRE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (Alfabetik sıra)
ADIYAMAN
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Mehmet Gürlevik
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: -
Demokratik Toplum Partisi: Zeynep Ölbeci
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Zeynel Aslan
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: -
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Abdurrahman Turgut
Saadet Partisi: Abdulkadir Kırmızı
Adalet ve Kalkınma Partisi:Necip Büyükaslan
Bağımsız Türkiye Partisi: -
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
AFYONKARAHİSAR
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Hayrettin Barut
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Ahmet Aslan
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Yılmaz Özkan
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: Abdullah Akdağ
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: ——-
Demokrat Parti: Ali Aydoğmuş
Saadet Partisi: İsmail Yalçınkaya
Adalet ve Kalkınma Partisi: Burhanettin Çoban
Bağımsız Türkiye Partisi: ——-
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
AĞRI
Anavatan Partisi : ——
Milliyetçi Hareket Partisi: İhsan Kocabey
Liberal Demokrat Parti : ——
Demokratik Sol Parti : Adnan Sabuncu
Demokratik Toplum Partisi : Murat Öztürk
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi : Cesim Alptekin
Hak ve Özgürlükler Partisi: Fehmi Atmaca
Büyük Birlik Partisi : ——
Barış ve Demokrasi Partisi: ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi:—-
Türkiye Komünist Partisi : ——
Demokrat Parti : Özgür Demir
Saadet Partisi : Kemal Yıldırım
Adalet ve Kalkınma Partisi: Hasan Aslan
Bağımsız Türkiye Partisi : ——
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——
AKSARAY
Anavatan Partisi : ——
Milliyetçi Hareket Partisi : Ramazan Kaşlı
Liberal Demokrat Parti : ——
Demokratik Sol Parti : Mehmet Ertan
Demokratik Toplum Partisi : ——
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi : İbrahim Çamkerten
Hak ve Özgürlükler Partisi : ——
Büyük Birlik Partisi : ——
Barış ve Demokrasi Partisi : ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——
Türkiye Komünist Partisi : Ayşe Coşkun
Demokrat Parti : Mustafa Altan
Saadet Partisi : Nurettin Aktan
Adalet ve Kalkınma Partisi : Nevzat Palta
Bağımsız Türkiye Partisi : Zafer Andıç
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——
Bağımsız Aday : ——
AMASYA
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Kadir Ekercan
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Haydar Demirtaş
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Orhan Şahin
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: Hüsnü Çuhadar
Demokrat Parti: Süleyman Taşdemir
Saadet Partisi: Fikri Gevrek
Adalet ve Kalkınma Partisi: Cafer Özdemir
Bağımsız Türkiye Partisi: Metin Polat
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
Bağımsız: Hulusi Şimşek
ANTAKYA
Anavatan Partisi : Yusuf Sevindik
Milliyetçi Hareket Partisi: Mahmut Alpagot
Liberal Demokrat Parti : ——
Demokratik Sol Parti : Selim Erdoğan
Demokratik Toplum Partisi : ——
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi : İris Şentürk
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——
Büyük Birlik Partisi : Mehmet Eraslan
Barış ve Demokrasi Partisi: ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——
Türkiye Komünist Partisi : ——
Demokrat Parti : Mehmet Garip Siper
Saadet Partisi : Necmettin Çalışkan
Adalet ve Kalkınma Partisi: Lütfü Savaş
Bağımsız Türkiye Partisi : Malik Sökmen
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——
Bağımsız : Muhsin Çobanoğlu
ARDAHAN
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Ertan Sarıçam
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Teoman Güngör
Demokratik Toplum Partisi: Mehmet Sural
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Yalçın Taştan
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: -
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: Cafer Yıldırım
Demokrat Parti: Mikail Kayatürk
Saadet Partisi: Marif Balıkçı
Adalet ve Kalkınma Partisi: Faruk Köksoy
Bağımsız Türkiye Partisi: Bekir Duman
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
ARTVİN
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Köksal Akalın
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Çağatay Dinçer
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Emin Özgün
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: Celal Dudak
Demokrat Parti: Hasan Akın
Saadet Partisi: Hakan Keleş
Adalet ve Kalkınma Partisi: Orhan Yazıcı
Bağımsız Türkiye Partisi: Faruk Ağırbaş
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
AYDIN
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Hüseyin Aksu
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Zenel Abidin Özmen
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Özlem Çerçioğlu
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Mehmet Yeter
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: İlhami Ortekin
Saadet Partisi: Ali Söğüt
Adalet ve Kalkınma Partisi: Mustafa Ancın
Bağımsız Türkiye Partisi: -
Emek Partisi: Tayyar Öntaş
Halkın Yükselişi Partisi: -
BALIKESİR
Anavatan Partisi : Münir Aykül
Milliyetçi Hareket Partisi : İsmail Ok
Liberal Demokrat Parti : -
Demokratik Sol Parti : Sezgin Dedeoğlu
Demokratik Toplum Partisi : -
İşçi Partisi : -
Cumhuriyet Halk Partisi : Nedret Can
Hak ve Özgürlükler Partisi : -
Büyük Birlik Partisi : Bülent Sağlam
Barış ve Demokrasi Partisi : -
Millet Partisi : -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi : -
Türkiye Komünist Partisi : Esen Karabulut
Demokrat Parti : Erkan Ağabeyoğlu
Saadet Partisi : Yücel Özek
Adalet ve Kalkınma Partisi : Sabri Uğur
Bağımsız Türkiye Partisi : -
Emek Partisi : -
BARTIN
Anavatan Partisi : ——
Milliyetçi Hareket Partisi : Cemal Akın
Liberal Demokrat Parti : ——
Demokratik Sol Parti : Sezar Karaca
Demokratik Toplum Partisi : ——
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi : Cemal Selim Karakaş
Hak ve Özgürlükler Partisi : ——
Büyük Birlik Partisi : ——
Barış ve Demokrasi Partisi : ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi : ——
Türkiye Komünist Partisi : ——
Demokrat Parti : Ahmet Altıntel
Saadet Partisi : Fikret Ercan
Adalet ve Kalkınma Partisi : Emin Özkan
Bağımsız Türkiye Partisi : ——
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——
BAYBURT
Anavatan Partisi : -
Milliyetçi Hareket Partisi : İdris Aydın
Liberal Demokrat Parti : -
Demokratik Sol Parti : -
Demokratik Toplum Partisi : -
İşçi Partisi : -
Cumhuriyet Halk Partisi : İbrahim Yılmazoğlu
Hak ve Özgürlükler Partisi : -
Büyük Birlik Partisi : Hayrettin Haluk Akkoyunlu
Barış ve Demokrasi Partisi : -
Millet Partisi : -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi : -
Türkiye Komünist Partisi : -
Demokrat Parti : Dursun Ali Emir
Saadet Partisi : Lütfü Bölen
Adalet ve Kalkınma Partisi : Hacı Ali Polat
Bağımsız Türkiye Partisi : İrfan Cansız
Emek Partisi : -
Halkın Yükselişi Partisi : -
Bağımsız Belediye Başkan adayı: Sebahattin Tekdemir
BİLECİK
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi : Ahmet Oturak
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Cavit Yağcıoğlu
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Faik Akarkarasu
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Mete Gökal
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: Ali Haydar Uysal
Demokrat Parti: Cengiz Doğan
Saadet Partisi: Hasan Esen
Adalet ve Kalkınma Partisi: Selim Yağcı
Bağımsız Türkiye Partisi: Hakan Ergan
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
BİNGÖL
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Ahmet Bor
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Bülent Arslan
Demokratik Toplum Partisi: Ömer Faruk Ersöz
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Çetin Sağsöz
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Muammer Çolakoğlu
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Mehmet Kete
Saadet Partisi: Bedri Tuğ
Adalet ve Kalkınma Partisi: Serdar Atalay
Bağımsız Türkiye Partisi: Abdulkadir Albayrak
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
BİTLİS
Anavatan Partisi : —-
Milliyetçi Hareket Partisi : İhsan Gültekin
Liberal Demokrat Parti : —-
Demokratik Sol Parti : Halil Gül
Demokratik Toplum Partisi : Şefik Beyaz
İşçi Partisi : Mehmet Dekiryürek
Cumhuriyet Halk Partisi : Erol Çiriş
Hak ve Özgürlükler Partisi : —-
Büyük Birlik Partisi : —-
Barış ve Demokrasi Partisi : —-
Millet Partisi : —-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: —-
Türkiye Komünist Partisi : —-
Demokrat Parti : M. Faruk Akdemir
Saadet Partisi : Yaşar Buhan
Adalet ve Kalkınma Partisi : Fehmi Alaydın
Bağımsız Türkiye Partisi : Hüseyin Özmen
Emek Partisi : —-
Halkın Yükselişi Partisi : —-
Bağımsız : Hikmetullah Güzelsoy
BOLU
Anavatan Partisi:
Milliyetçi Hareket Partisi:Mustafa Ramazan
Liberal Demokrat Parti:Ahmet Yılmaz
Demokratik Sol Parti:İrfan Özdemir
Demokratik Toplum Partisi:
İşçi Partisi:
Cumhuriyet Halk Partisi:Tanju Özcan
Hak ve Özgürlükler Partisi:
Büyük Birlik Partisi:
Barış ve Demokrasi Partisi:
Millet Partisi:
Özgürlük ve Dayanışma Partisi:
Türkiye Komünist Partisi:Murat Papuç
Demokrat Parti:Ahmet Alkan
Saadet Partisi:Ali Sarıgül
Adalet ve Kalkınma Partisi: Alaaddin Yılmaz
Bağımsız Türkiye Partisi:Kadir Gülbay
Emek Partisi:Ahmet Özkan
Halkın Yükselişi Partisi:
BURDUR
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Orhan Akın
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Akan Topcan
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Şevket Aksöz
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: -
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Ziya Boyacıoğlu
Saadet Partisi: Adnan Ersan
Adalet ve Kalkınma Partisi: Sebahattin Akkaya
Bağımsız Türkiye Partisi: -
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
ÇANAKKALE
Anavatan Partisi : ——
Milliyetçi Hareket Partisi : Rıdvan Uz
Liberal Demokrat Parti : ——
Demokratik Sol Parti : Erol Sazcı
Demokratik Toplum Partisi : Nihat Yalçın
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi : Ülgür Gökhan
Hak ve Özgürlükler Partisi : ——
Büyük Birlik Partisi : ——
Barış ve Demokrasi Partisi : ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: —-
Türkiye Komünist Partisi : ——
Demokrat Parti : İsmet Koyuncu
Saadet Partisi : ——
Adalet ve Kalkınma Partisi : Murat Efe
Bağımsız Türkiye Partisi : ——
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——
ÇANKIRI
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Hakkı Yalçın
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Satılmış Gökmen
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Bahattin Ayhan
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Ahmet Yılmaz
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: Musa Erdem
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Dursun Balcı
Saadet Partisi: Şevket Koç
Adalet ve Kalkınma Partisi: İrfan Dinç
Bağımsız Türkiye Partisi: -
Emek Partisi:-
Halkın Yükselişi Partisi: -
ÇORUM
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Bekir Soyacak
Liberal Demokrat Parti: Selehattin Aydemir
Demokratik Sol Parti: Kemal Uzun
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Sait Börekçi
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: Rafet Karaman
Demokrat Parti: Muhsin Kocasaraç
Saadet Partisi: Arif Ersoy
Adalet ve Kalkınma Partisi: Muzaffer Külcü
Bağımsız Türkiye Partisi: ——-
Emek Partisi: Ayhan Oğuz
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
DENİZLİ
Anavatan Partisi : ——
Milliyetçi Hareket Partisi: Ümit Bahtiyar
Liberal Demokrat Parti : ——
Demokratik Sol Parti : Mustafa Değirmenci
Demokratik Toplum Partisi : ——
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi : Hüsamettin Ataman
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——
Büyük Birlik Partisi :Süleyman Oruç
Barış ve Demokrasi Partisi: ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: Mehmet Kızıler
Türkiye Komünist Partisi : ——
Demokrat Parti : Mustafa Gürbüz
Saadet Partisi : Cemal İnanöz
Adalet ve Kalkınma Partisi: Nihat Zeybekci
Bağımsız Türkiye Partisi : ——
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——
DÜZCE
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Ömer Küçük
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Kenan Fırat
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Evren Kuşçuoğlu
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: İsmail Bayrak
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: Ender Turan
Türkiye Komünist Partisi: ——-
Demokrat Parti: Alper Tüfekçi
Saadet Partisi: Selahattin Aydın
Adalet ve Kalkınma Partisi: İsmail Bayram
Bağımsız Türkiye Partisi: ——-
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
EDİRNE
Anavatan Partisi: Celal Vardar
Milliyetçi Hareket Partisi: Erkan Doğan
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Sami Çakırlar
Demokratik Toplum Partisi: Bilmez Cengiz
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Hamdi Sedefçi
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: Özcan Demirtaş
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: Dilek Gülfen Doğan
Demokrat Parti: Doğan Yakar
Saadet Partisi: Ali Erhan Demirkıran
Adalet ve Kalkınma Partisi: Mustafa Hatipler
Bağımsız Türkiye Partisi: Orhan Dede
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
Bağımsız: Nezih Atzıs
Bağımsız: Ali Süzen
ELAZIĞ
Anavatan Partisi: Serpil Kaçar
Milliyetçi Hareket Partisi: Enver Erdem
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Ömür Göktaş
Demokratik Toplum Partisi: Mehmet Sıdık Çelik
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Haydar Saltık
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Erdal Gökmen
Barış ve Demokrasi Partisi:
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: Ali Haydar Baytekin
Demokrat Parti: Levent Yiğit
Saadet Partisi: Kenan Altungök
Adalet ve Kalkınma Partisi: Mehmet Süleyman Selmanoğlu
Bağımsız Türkiye Partisi: Bayram Kavak
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
Bağımsız: Mustafa Özdemir
ERZİNCAN
Anavatan Partisi :Tuna Kuruçam
Milliyetçi Hareket Partisi :Erkan Karaman
Liberal Demokrat Parti :—-
Demokratik Sol Parti :—-
Demokratik Toplum Partisi :—-
İşçi Partisi :—-
Cumhuriyet Halk Partisi :Nuran Uygun
Hak ve Özgürlükler Partisi :—-
Büyük Birlik Partisi :—-
Barış ve Demokrasi Partisi :—-
Millet Partisi :—-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi :—-
Türkiye Komünist Partisi :Gülay Dinçer
Demokrat Parti :Semih Yaldız
Saadet Partisi :Metin Çimen
Adalet ve Kalkınma Partisi :Yüksel Çakır
Bağımsız Türkiye Partisi :Fatih Yılmaz
Emek Partisi :—-
GİRESUN
Anavatan Partisi: Erdoğan Türkoğlu
Milliyetçi Hareket Partisi: Ali Kara
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Ali Okusal
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Kerim Aksu
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: Ahmet Kalafat
Türkiye Komünist Partisi: Atalay Seçkin
Demokrat Parti: Durmuş Çekiç
Saadet Partisi: İsmail Derbeder
Adalet ve Kalkınma Partisi: Hurşit Yüksel
Bağımsız Türkiye Partisi: ——-
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
Bağımsız: Emine Köse
GÜMÜŞHANE
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Mustafa Canlı
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Zeki Bıçakçı
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Bedri Ağaç
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: Murat Erdem Çelik
Demokrat Parti: Rıfat Çilenk
Saadet Partisi: Mehmet Kara
Adalet ve Kalkınma Partisi: Ercan Çimen
Bağımsız Türkiye Partisi: İsmail Kaya
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
HAKKARİ
Anavatan Partisi :—-
Milliyetçi Hareket Partisi :—-
Liberal Demokrat Parti :—-
Demokratik Sol Parti :Namık Kemal İlter
Demokratik Toplum Partisi :Selim Ertaş
İşçi Partisi :—-
Cumhuriyet Halk Partisi :—-
Hak ve Özgürlükler Partisi :—-
Büyük Birlik Partisi :—-
Barış ve Demokrasi Partisi :—-
Millet Partisi :—-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi :—-
Türkiye Komünist Partisi :—-
Demokrat Parti :—-
Saadet Partisi :—-
Adalet ve Kalkınma Partisi :Şükrü Çallı
Bağımsız Türkiye Partisi :—-
Emek Partisi :—-
IĞDIR
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Ekber Yeşil
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Yaşar Türkoğlu
Demokratik Toplum Partisi: Mehmet Nuri Güneş
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Nazım Karadağ
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Kutlay Yıldırım
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: Şule Tüblek
Demokrat Parti: Ekrem Demirsekin
Saadet Partisi: Arzu Tanrıkulu
Adalet ve Kalkınma Partisi: Nurettin Aras
Bağımsız Türkiye Partisi: İhsan Öztürk
Emek Partisi: -
ISPARTA
Anavatan Partisi: Fatma Yüksel
Milliyetçi Hareket Partisi: Yusuf Ziya Günaydın
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Ramazan Seyhan
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Aysel Erdoğan
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: Hasan Hüseyin Başçiftçi
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: ——-
Demokrat Parti: Mehmet Aybatılı
Saadet Partisi: Cevat Gencay
Adalet ve Kalkınma Partisi: Hasan Balaman
Bağımsız Türkiye Partisi: ——-
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
KAHRAMANMARAŞ
Anavatan Partisi : Bahtiyar Murat Aras
Milliyetçi Hareket Partisi : Mustafa Daşcı
Liberal Demokrat Parti : -
Demokratik Sol Parti : -
Demokratik Toplum Partisi : Vehbi Tekli
İşçi Partisi : -
Cumhuriyet Halk Partisi : Rıfat Nedim Kabakçı
Hak ve Özgürlükler Partisi : -
Büyük Birlik Partisi : Bekir Kılıç
Barış ve Demokrasi Partisi : -
Millet Partisi : -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi : Tahsin Emre Soydan
Demokrat Parti : İlyas Fatih Kısacık
Saadet Partisi : Hanefi Mahçiçek
Adalet ve Kalkınma Partisi : Mustafa Poyraz
Bağımsız Türkiye Partisi : Ahmet Çokbekler
Emek Partisi : -
Halkın Yükselişi Partisi : -
Bağımsız : Hacı Yüksel Horasan, Bayhan Bakdur
KARABÜK
Anavatan Partisi : ——
Milliyetçi Hareket Partisi : Rafet Vergili
Liberal Demokrat Parti : ——
Demokratik Sol Parti : Kadri Ün
Demokratik Toplum Partisi : ——
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi : Enver Tümen
Hak ve Özgürlükler Partisi : ——
Büyük Birlik Partisi : ——
Barış ve Demokrasi Partisi : ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi : ——
Türkiye Komünist Partisi : ——
Demokrat Parti : Dursun Altıparmak
Saadet Partisi : Serdar Akça
Adalet ve Kalkınma Partisi : Hüseyin Erer
Bağımsız Türkiye Partisi : ——
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——
KARAMAN
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: İsmet İlmi Hatipoğlu
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Yücel Altın
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Ekrem Ercüment Yılmaz
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: Abdi Emin Aydoğdu
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: Melek Yıldırım
Demokrat Parti: Hakan Koca
Saadet Partisi: Şaban Şahin
Adalet ve Kalkınma Partisi: Kamil Uğurlu
Bağımsız Türkiye Partisi: Ali Konukseven
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
Bağımsız: ——-
KARS
Anavatan Partisi : ——
Milliyetçi Hareket Partisi: Settar Kaya
Liberal Demokrat Parti : ——
Demokratik Sol Parti : Orhan Cihantimur
Demokratik Toplum Partisi : Ayşe Alınak
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi : Naif Alibeyoğlu
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——
Büyük Birlik Partisi : ——
Barış ve Demokrasi Partisi: ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: —-
Türkiye Komünist Partisi : Özgür Devrim Kılıç
Demokrat Parti : Metin Özad
Saadet Partisi : Reis Karakoç
Adalet ve Kalkınma Partisi: Nevzat Bozkuş
Bağımsız Türkiye Partisi : Ertürk Güneş
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——
KASTAMONU
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Turhan Topçuoğlu
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Ünal Şahin
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Müjgan Alagöz
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi:
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: Fatma Mürüved Deniz
Demokrat Parti: Ayfer Demir
Saadet Partisi: Hamit Serdar Yılmaz
Adalet ve Kalkınma Partisi: Mustafa Gökhan Gülşen
Bağımsız Türkiye Partisi: Murat Çoban
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
KIRIKKALE
Anavatan Partisi : Şevket Şahin
Milliyetçi Hareket Partisi: İhsan Kayalak
Liberal Demokrat Parti : ——
Demokratik Sol Parti : Ergün Fersoy
Demokratik Toplum Partisi : ——
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi : Sahir Koçak
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——
Büyük Birlik Partisi : ——
Barış ve Demokrasi Partisi: ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——
Türkiye Komünist Partisi : ——
Demokrat Parti : Mahir Yılmaz
Saadet Partisi : Kemal Albayrak
Adalet ve Kalkınma Partisi: Veli Korkmaz
Bağımsız Türkiye Partisi : ——
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——
KIRKLARELİ
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Reha Oras
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Namık Kemal Özkay
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Cavit Çağlayan
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Nedim Çetin
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: Gökhan Ağırbaş
Demokrat Parti: Yalçın Tuna
Saadet Partisi: Nihat Karaçam
Adalet ve Kalkınma Partisi: Cengiz Bağdan
Bağımsız Türkiye Partisi: Eyüp Orak
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
KIRŞEHİR
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Arif Kılıç
Liberal Demokrat Parti: Murat Tarı
Demokratik Sol Parti: Ferhat Güzey
Demokratik Toplum Partisi: Yüksel Han
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Deniz Akpınar
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: Erkan Yıldız
Demokrat Parti: Bilal Işıklı
Saadet Partisi: Halim Çakır
Adalet ve Kalkınma Partisi: Yaşar Bahçeci
Bağımsız Türkiye Partisi: Şükrü Barutçu
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: Mustafa Beyzadeoğlu
Bağımsız: Ali Gökçınar
KİLİS
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Hasan Mısırlıgil
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Mehmet Seydi Devrim
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Abdullah Cançelik
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: -
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: Uğur Pişmanlık
Demokrat Parti: Hüseyin Çelik
Saadet Partisi: Şerif Karakurt
Adalet ve Kalkınma Partisi: Mehmet Abdi Bulut
Bağımsız Türkiye Partisi: Mehmet Galip Akdağ
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
KÜTAHYA
Anavatan Partisi : Yaşar Aşkın
Milliyetçi Hareket Partisi : Ömer Köse
Liberal Demokrat Parti : Hüseyin Tüzün
Demokratik Sol Parti : Ruhsen Kumdalı
Demokratik Toplum Partisi :-
İşçi Partisi :-
Cumhuriyet Halk Partisi : İsmail Hakkı Düğer
Hak ve Özgürlükler Partisi :-
Büyük Birlik Partisi :-
Barış ve Demokrasi Partisi :-
Millet Partisi : Mehmet Kiraz
Özgürlük ve Dayanışma Partisi :-
Türkiye Komünist Partisi : Ali Üşümezgezer
Demokrat Parti : Ersen Fikret Erguz
Saadet Partisi : Ahmet Özen
Adalet ve Kalkınma Partisi : Mustafa İça
Bağımsız Türkiye Partisi : Abdullah Doğrul
Emek Partisi :-
Halkın Yükselişi Partisi :-
MALATYA
Anavatan Partisi: Ramazan Özcan
Milliyetçi Hareket Partisi: Cumali Ünaldı
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Osman Kaya
Demokratik Toplum Partisi : -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Ömer Şarapnal
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Aslan Belede
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: Bilal Uludağ
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: İzzet Gültekin
Saadet Partisi: Mehmet Yaşar Çerçi
Adalet ve Kalkınma Partisi: Ahmet Çakır
Bağımsız Türkiye Partisi: -
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
MANİSA
Anavatan Partisi: Adil Aygül
Milliyetçi Hareket Partisi: Cengiz Ergün
Liberal Demokrat Parti: Fatma Kanıtemiz
Demokratik Sol Parti: Mustafa Kader
Demokratik Toplum Partisi: Celal Özgen
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Özgür Özel
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: ——-
Demokrat Parti: Atilla Efendioğlu
Saadet Partisi: Şerafettin Kabakçıoğlu
Adalet ve Kalkınma Partisi: Bülent Kar
Bağımsız Türkiye Partisi: ——-
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
MUĞLA
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Saim Gürsoy
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Ertuğrul Aladağ
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Osman Gürün
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: -
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Yusuf Kayacık
Saadet Partisi: M.Levent Cengiz
Adalet ve Kalkınma Partisi:Orhan Seyfi Terzibaşıoğlu
Bağımsız Türkiye Partisi: -
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
MUŞ
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Şeref Yatçı
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: -
Demokratik Toplum Partisi: Nimet Sezgin
İşçi Partisi: Saim Çarbuğa
Cumhuriyet Halk Partisi: Yüksel Akman
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: -
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: -
Saadet Partisi: Tahsin Demirel
Adalet ve Kalkınma Partisi: Necmettin Dede
Bağımsız Türkiye Partisi: -
Emek Partisi: -
NEVŞEHİR
Anavatan Partisi:
Milliyetçi Hareket Partisi: Yalçın Demir
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: -
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Süleyman Kurt
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Ümit Akyürek
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Selçuk Yıldırım
Saadet Partisi: Mustafa Gümüş
Adalet ve Kalkınma Partisi: Hasan Ünver
Bağımsız Türkiye Partisi: -
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
NİĞDE
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Murat Zeren
Liberal Demokratik Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Ali Hayri Güven
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Yunus Nadi Özdamar
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: Ali Nabi Tekiner
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: ——-
Demokrat Parti: Haydar Koca
Saadet Partisi: Osman Öken
Adalet ve Kalkınma Partisi: Faruk Akdoğan
Bağımsız Türkiye Partisi: ——-
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
ORDU
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Ali Aydın
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Seyit Torun
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Kenan Çebi
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: ——-
Demokrat Parti: Volkan Yeşilyurt
Saadet Partisi: Mustafa Tomakin
Adalet ve Kalkınma Partisi: Ayşe Bahar Çebi
Bağımsız Türkiye Partisi: ——-
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
OSMANİYE
Anavatan Partisi : —-
Milliyetçi Hareket Partisi: Kadir Kara
Liberal Demokrat Parti : —-
Demokratik Sol Parti : Gazi Kara
Demokratik Toplum Partisi : Kamuran Bağburak
İşçi Partisi : —-
Cumhuriyet Halk Partisi : Haydar Aktürk
Hak ve Özgürlükler Partisi: —-
Büyük Birlik Partisi : İsmail Gümüş
Barış ve Demokrasi Partisi: —-
Millet Partisi : —-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: —-
Türkiye Komünist Partisi : Erhan Kurt
Demokrat Parti : Şerife Sönmez
Saadet Partisi : Mehmet Fatih Kınay
Adalet ve Kalkınma Partisi: Suat Önal
Bağımsız Türkiye Partisi : Şahin Bozoğlan
Emek Partisi : Ökkeş Nergiz
Halkın Yükselişi Partisi : -
Bağımsız : Cafer İşler
RİZE
Anavatan Partisi: Kenan Bıyık
Milliyetçi Hareket Partisi: Cevat Çiçek
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Asım Beşikçi
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Remzi Kazmaz
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: Tunç Tatoğlu
Demokrat Parti: Zelkif Akgül
Saadet Partisi: Hasan Uzun
Adalet ve Kalkınma Partisi: Halil Bakırcı
Bağımsız Türkiye Partisi: Mehmet Emin Koç
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
Bağımsız: Lokman Koçan
SİNOP
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Ali Kurt
Liberal Demokrat Parti: ——-
Demokratik Sol Parti: Nagihan Dolgun
Demokratik Toplum Partisi: ——-
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Baki Ergül
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: Tezcan Erap Abay
Demokrat Parti: Hüseyin Yılmaz
Saadet Partisi: Cavit Üçüncüoğlu
Adalet ve Kalkınma Partisi: Hamza İnce
Bağımsız Türkiye Partisi: Cemal Öcal
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
Bağımsız: Hikmet Erol
Bağımsız: Görkem Yılmazer
SİVAS
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Ziyaaddin Başkan
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Fuat Taşdemir
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Halit Mete Oltulu
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Doğan Ürgüp
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: Alper Kangal
Demokrat Parti: Macide Şahin
Saadet Partisi: Osman Seçilmiş
Adalet ve Kalkınma Partisi: Sami Aydın
Bağımsız Türkiye Partisi: Ahmet Turan Yıldız
Emek Partisi: Zafer Anadolu
Halkın Yükselişi Partisi: -
Bağımsız aday: Mustafa Mithat Talay
ŞANLIURFA
Anavatan Partisi :—-
Milliyetçi Hareket Partisi :Mustafa Çiftçioğlu
Liberal Demokrat Parti :—-
Demokratik Sol Parti :Sinan Atmak
Demokratik Toplum Partisi :Samet Atabay
İşçi Partisi :—-
Cumhuriyet Halk Partisi :Nazime Nazan Odabaşı
Hak ve Özgürlükler Partisi :—-
Büyük Birlik Partisi :—-
Barış ve Demokrasi Partisi :—-
Millet Partisi :—-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi :—-
Türkiye Komünist Partisi :—-
Demokrat Parti :Mustafa Polat
Saadet Partisi :—-
Adalet ve Kalkınma Partisi :Mehmet Oymak
Bağımsız Türkiye Partisi :—-
Emek Partisi :—-
Halkın Yükselişi Partisi :—-
Bağımsız :Ahmet Eşref Fakıbaba
TEKİRDAĞ
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Osman Tabak
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Saim Özvardar
Demokratik Toplum Partisi: Ekrem Ağrıç
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Adem Dalgıç
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: -
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Ercan Turşucular
Saadet Partisi: Eyüp Kanar
Adalet ve Kalkınma Partisi: Ahmet Aygün
Bağımsız Türkiye Partisi: Ahmet Şeniz
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
TOKAT
Anavatan Partisi : -
Milliyetçi Hareket Partisi: Ümit Sarıtaşlı
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Hüseyin Alpay
Demokratik Toplum Partisi: -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Halil İbrahim Bozdemir
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: -
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Sadettin Yalçın
Saadet Partisi: Nizamettin Aydın
Adalet ve Kalkınma Partisi: Adnan Çiçek
Bağımsız Türkiye Partisi: Bekir Ergün
Emek Partisi: Bahar Aykır
Halkın Yükselişi Partisi: -
Bağımsız: Hüseyin Gençay
Bağımsız: Fazlı Göktaş
TRABZON
Anavatan Partisi :Süleyman Niğdelioğlu
Milliyetçi Hareket Partisi :Cevdet Saral
Liberal Demokrat Parti :Ömer Adıgüzel
Demokratik Sol Parti :Zübeyyir Şaşmaz
Demokratik Toplum Partisi : ——
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi :Volkan Canalioğlu
Hak ve Özgürlükler Partisi : ——
Büyük Birlik Partisi : ——
Barış ve Demokrasi Partisi : ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi : ——
Türkiye Komünist Partisi :Bilgütay Hakkı Durna
Demokrat Parti :Süleyman Aydoğdu
Saadet Partisi :Mahmut Çizmecioğlu
Adalet ve Kalkınma Partisi :Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu
Bağımsız Türkiye Partisi : ——
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——
TUNCELİ
Anavatan Partisi: Menşure Yavuz
Milliyetçi Hareket Partisi: Osman Gür
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Hıdır Belice
Demokratik Toplum Partisi: Edibe Şahin
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Mazlum Arslan
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: -
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Yasin Bakır
Saadet Partisi: -
Adalet ve Kalkınma Partisi: Cihan Açıkgöz
Bağımsız Türkiye Partisi: -
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
UŞAK
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Ali Erdoğan
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Bekir Güneşhan
Demokratik Toplum Partisi : -
İşçi Partisi: -
Cumhuriyet Halk Partisi: Talat Arca
Hak ve Özgürlükler Partisi: -
Büyük Birlik Partisi: Ali Bozkurt
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Coşkun Torlak
Saadet Partisi: Ethem Uludağ
Adalet ve Kalkınma Partisi: Mesut Apaydın
Bağımsız Türkiye Partisi: Ferhat Metin Narin
Emek Partisi: Şaban Aslan
Halkın Yükselişi Partisi: -
Bağımsız Aday: Mustafa Yeldanlı
VAN
Anavatan Partisi: -
Milliyetçi Hareket Partisi: Adnan Meltem
Liberal Demokrat Parti: -
Demokratik Sol Parti: Dilek Çetinkaya
Demokratik Toplum Partisi: Bekir Kaya
İşçi Partisi: Ayhan Sarıhan
Cumhuriyet Halk Partisi: Ahmet Hamdi Orhan
Hak ve Özgürlükler Partisi: Fevzi Kızılkaya
Büyük Birlik Partisi: -
Barış ve Demokrasi Partisi: -
Millet Partisi: -
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: -
Türkiye Komünist Partisi: -
Demokrat Parti: Necmi Soyhan
Saadet Partisi: Nevzat İnanç
Adalet ve Kalkınma Partisi: Burhan Yenigün
Bağımsız Türkiye Partisi: -
Emek Partisi: -
Halkın Yükselişi Partisi: -
YALOVA
Anavatan Partisi: ——-
Milliyetçi Hareket Partisi: Murat Sarısoy
Liberal Demokrat Parti: Remzi Faruk Kutlu
Demokratik Sol Parti: İrfan Tunçel
Demokratik Toplum Partisi: Orhan Yenici
İşçi Partisi: ——-
Cumhuriyet Halk Partisi: Ertan Şener
Hak ve Özgürlükler Partisi: ——-
Büyük Birlik Partisi: ——-
Barış ve Demokrasi Partisi: ——-
Millet Partisi: ——-
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: ——-
Türkiye Komünist Partisi: Alp Öztarhan
Demokrat Parti: Yakup Koçal
Saadet Partisi: İbrahim Büyükgümüş
Adalet ve Kalkınma Partisi: Barbaros Hayrettin Binicioğlu
Bağımsız Türkiye Partisi: Cavit Kılıç
Emek Partisi: ——-
Halkın Yükselişi Partisi: ——-
ZONGULDAK
Anavatan Partisi : ——
Milliyetçi Hareket Partisi : Selahattin Gülay
Liberal Demokrat Parti : ——
Demokratik Sol Parti : Sezai Öztürkoğlu
Demokratik Toplum Partisi : ——
İşçi Partisi : ——
Cumhuriyet Halk Partisi : İsmail Eşref
Hak ve Özgürlükler Partisi : ——
Büyük Birlik Partisi : Kemal Çakar
Barış ve Demokrasi Partisi : ——
Millet Partisi : ——
Özgürlük ve Dayanışma Partisi : ——
Türkiye Komünist Partisi : ——
Demokrat Parti : Hamza Kara
Saadet Partisi : Necmettin Aydın
Adalet ve Kalkınma Partisi : Secaattin Gonca
Bağımsız Türkiye Partisi : ——
Emek Partisi : ——
Halkın Yükselişi Partisi : ——