30
Mayıs
2024
Perşembe
KAŞ - ANTALYA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Linda Beach Hotel

Küçük Çakıl Plajının karşısında ve şehir merkezine iki dakika(yürüyerek) uzaklıkta bulunan Linda Beach Hotel balkonu,kliması,telefonu,duşu,tuvaleti ve saç kurutma makinası bulunan 21 odaya sahiptir.Ayrıca otelimizde restoran,havuz barı,televizyon odası,internet erişimi ve yirmidört saat doktor erişimi bulunmaktadır.

Odalarımızın geneli deniz manzaralı olup Meis Adası ve diğer komşu adaları görmektedir.

Otelimizde bulunan bir adet havuz ve havuz cephesindeki barda içecek servisi,yiyecek servisi ve kahvaltı servisi yapılmaktadır.Ayrıca restoran,uydu erişimi olan televizyon ve güvenlik kasaları bulunmaktadır.Tuvaletleri ve duşları bulunan, deniz manzarası gören (bazıları 3 kişilik yataklı olan),balkonlu,duşlu olanTwin ve Double odalarımız bulunmaktadır.Yatak+Kahvaltı.

Küçük Çakıl Plajı otelimizin hemen karşısında bulunup yürüyerek 1 dakika uzaklıktadır.Küçük Çakıl Plajı halka açık bir plaj olup giriş ücreti bulunmamaktadır,ayrıca şezlong ve şemsiye ücretsizdir.Sadece yiyecek ve içecekler ücretlidir.

İlgili Kişi :
Adres1 :Küçük Çakıl Mah. Kaş/Antalya
Adres2 :
Posta Kodu :07580
Telefon :+90 (242) 836 13 28
Faks :+90 (242) 836 37 97
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.