22
Mayıs
2024
Çarşamba
KAŞ - ANTALYA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Pırat Hotel

 Toplam 136 oda. Suite odalar, Aile odaları, İki kişilik odalar.

Balkon (Deniz manzaralı, Split Klima (sıcak – soğuk), Telefon, Tv, Müzik, WC, Duş + Banyo küveti, Saç kurutma makinesi, Minibar. 
Teras katımızda İki büyük ve bir çocuk havuzumuz vardır. Tatlısu havuzumuzda serinlerken Akdenizin güzel manzarasında güneşlenme olanağını sizlere sunuyoruz.Açık büfe servisi veren Restaurantımız havuz başındadır. Açık ve kapalı Restaurant. A la Carte Restaurant (Marina Restaurant). 

SU SPORLARI
JEEP SAFARİ
DALIŞ SPORU
TEKNE TURLARI
TÜRK GECESİ

İlgili Kişi :
Adres1 :Kalkan Marina Kalkan - Kaş / Antalya
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (242) 844 31 78
Faks :+90 (242) 844 31 83
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.