3
Haziran
2023
Cumartesi
FOÇA - İZMİR
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Otel Melaike

Otel Melaike Şehir merkezinde, İzmir Adnan Menderes hava alanına 70 km, İzmir'e 70 km, Dikili 100 km mesafede yer alamaktadır. 22 standart odası ve 50 yatak kapasiteli otel'in odalarında split klima, ütü, duş, banyoda telefon, direk telefon, müzik yayını, uydu tv mevcuttur. Deniz ve doğa manzaraları ile başbaşa kalabileceğiniz Melaike Otel Resepsiyonda kasa, ücretsiz otopark hizmeti vermekltedir. Ayrıca Lobi bar, teras bar, kafeterya, kahvaltı salonu bulunmaktadır.

İlgili Kişi :
Adres1 :İsmetpaşa Mah.200.Sk.No:20 Eski Foça / İzmir
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (0232) 812 24 14
Faks :+90 (0232) 812 31 17
Elektronik Posta

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.