20
Haziran
2024
Perşembe
KONAK - İZMİR
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Ege Palas Hotel

Odalarımızda bulunan Pay-TV sistemi ile, tüm dünyadaki uydu yayınlarını anında takip edebilir, ekonomi, sağlık, kültür, haber ve özel hizmet kanallarının tümüne odanızdan erişebilirsiniz.
Kendinizi daha güvende hissetmeniz için, odanızda bulunan değerli evrak ve eşyalarınızı koyabileceğiniz özel dijital kasanız bulunmaktadır.

Oda iklimlendirme sistemimiz ile istediğiniz ortam koşullarını kolayca sağlayabilirsiniz. Banyolarımızda bulunan güçlü fön makineleri sayesinde, özellikle bayan misafirlerimiz, daha kısa sürede saçlarını kurutarak, yoğun tempolarını düşürmeden, zamanlarını daha verimli kullanabileceklerdir.
Rahatınızı her zaman ön planda bulunduran hizmet anlayışımızla sunduğumuz imkanlar, suit odalarımızda ayrıcalıklı hizmetlerle farklılaşmaktadır. Minik bir toplantı ortamı sağlayan yuvarlak masanız ve özel oturma grubunuz ile ofisinizdeki konforu yaşam alanınıza taşıyoruz. İki adet balkonu bulunan suit odalarımızda hem İzmir Körfezinin hem de şehrin panaromik görüntüsünü zevkle yaşayabilirsiniz. İki ayrı odanızda da, tüm kablolu kanalları önceden ayarlanmış televizyonunuz bulunmaktadır. Suit odalarımızda her odanın kendi tuvaleti ve bir odaya ait küvetli banyo mevcuttur.

Konuklarımızın isteklerine göre özel kokulu sabun, şampuan, traş seti gibi ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Özel günlerinizde talep etmeniz durumunda odanızın dekorasyonunu tamamlayan unsurlar özenle hazırlanmaktadır. Oda servisimizin özel ikramlarıysa huzurlu ortamınızı farklı lezzetlerle donatmaktadır.

Otelimiz, 4 toplantı ve 1 balo salonu ile davet, konferans ve toplantı nitelikli organizasyonların rahatlıkla gerçekleştirilebildiği her türlü teknik altyapıyı bulundurmaktadır. Hızlı kablosuz internet erişimi, ses - görüntü aksesuarları, özel iklimlendirme ve ışık sistemleri ile etkinliğinizde ihtiyaç duyacağınız konforu size sağlamaktadır.

İlgili Kişi :
Adres1 :Cumhuriyet Bul. No.210 Alsancak- Konak / İzmir
Adres2 :
Posta Kodu :35220
Telefon :+90 (232) 463 90 90
Faks :+90 (232) 463 81 00
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.