14
Haziran
2024
Cuma
MARMARİS - MUĞLA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Flamingo Hotel

FLAMINGO HOTEL Marmaris'te denize sıfır bir konumdadır. Uluslararası DALAMAN Havaalanına 90 km mesafededir. 
Otelimizde 95 Normal Oda ve 4 Suit Oda bulunmaktadır. Tüm odalarımız deniz görüşlüdür. Tüm odalarda Direkt Telefon, Satellite TV, Minibar, Halı, Split Klima, Balko, Saç Kurutma Makinesi, Duş / Küvet bulunmaktadır. 
Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Açık / Kapalı Restaurant, Havuz Bar, Sahil Bar, Lobi Bar, TV Odası, Su Sporları, Doktor, Asansör.

İlgili Kişi :
Adres1 :Kenan Evren Bul. No:51 Marmaris/ Muğla
Adres2 :
Posta Kodu :48700
Telefon :+90 (252) 417 32 55
Faks :+90 (252) 417 32 59
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.