24
Haziran
2024
Pazertesi
MARMARİS - MUĞLA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Galeria Park Hotel

GALERIA PARK HOTEL ,Marmaris'in, muhteşem bir doğaya, deniz, kum, güneş ve dünyanın en güzel koylarına sahip "İÇMELER" beldesinde, denize 150 m. mesafededir.
GALERIA PARK HOTEL ,Marmaris'e 8 km, Dalaman Havalimanı'na 95 km. uzaklıktadır. 
GALERIA PARK HOTEL, rengarenk çiçekler ve egzotik ağaçlarla kaplı muhteşem bir bahçe içerisinde 3 ayrı bloktan oluşmaktadır. Denize uzaklığı 150 metredir.

GALERIA PARK HOTEL, 98 standart odada 196 yatak kapasitesine sahip olup, tüm odalarda seramik zemin, balkon, split klima, direkt telefon, uydu TV., mini buzdolabı, kiralık kasa, banyo (WC, duşakabin) bulunmaktadır. 
 GALERIA PARK HOTEL'deki tatiliniz sırasında, gündüzleri su sporları (jetski, parasailing, dalma, balık avlama, rafting, sörf v.s.) , mavi turlar, jeep safari, binicilik, tarih ve tabiat gezileri yapma fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca günübirlik Pamukkale, Efes,Fethiye,Dalyan ve Rodos turlarına katılabilirsiniz.

GALERIA PARK HOTEL, 98 standart odada 196 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarda seramik zemin, balkon, split klima, direkt telefon, uydu TV, mini buzdolabı, kiralık kasa, banyo (WC, duşakabin) ve saç kurutma makinası bulunmakta olup, tüm balkonlardan İÇMELER'in muhteşem doğasını seyredebilirsiniz.

GALERIA PARK HOTEL, açık ve kapalı restorantları, lobby ve havuz barı, 150 metrekarelik yüzme havuzu, çocuk havuzu ,uzman doktor ve hemşirelerin devamlı görevde bulunduğu sağlık kabini, jakuzili Türk hamamı, fitness center'ı, 250 kişilik kapalı diskosu, çamaşır servisi, marketi ve genel alanlarda ısıtma ve soğutma sistemleri ile "ÜÇ YILDIZLI" tatil oteli olarak , profesyonel kadrosuyla birlikte kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmaktadır.

İlgili Kişi :
Adres1 :Kayabal Cad No:53 İçmeler, Marmaris / Muğla
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (252) 455 21 39
Faks :+90 (252) 455 33 79
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.