9
Aralık
2023
Cumartesi
AKSARAY
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Ağaçlı Turistik Tesisleri Melendiz Otel

Mimari ve iç düzenlemesinde sanatsal değerlere farklı bir boyutun kazandırıldığı mekanların, çevrelendiği yeşil doku içinde, bol oksijenli rahat nefesler alacaksınız. 
Her köşesinde tüm dengelerin özenle korunarak sizin rahatınız için ne gerekliyse seçilerek düzenlenmiştir. Isıtma soğutma sistemleri Tv merkezi, müzik yayını, minibar, uluslar arası haberleşme, dinlendirici iç mekan anlayışı odaların özelliğini oluşturmaktadır. Belli zevklerin ürünü 92 odanın tümünde balkonlu ve elinizi uzattığınız da ulaşabileceğiniz yeşilliklerle birliktesiniz. 
Kendisini sürekli temizleyebilen yarı olimpik yüzme havuzumuzda çocuklar ve büyükler için oluşturulmuş bölümlerde yüzebilir, güneşlenme teraslarında ve barında zengin içki servisi ile konaklamanızın keyfini çıkartabilirsiniz

İlgili Kişi :
Adres1 :Ankara-Adana Asfaltı Nevşehir Kavşağı (E-90) Aksaray
Adres2 :
Posta Kodu :68200
Telefon :+90 (382) 215 24 00
Faks :+90 (382) 215 24 10
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.