22
Temmuz
2024
Pazertesi
DÜZCE
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi

Tarihçe

Düzce Tıp Fakültesi 1996 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesine bağlı olarak kurulmuş ve ilk öğrencisini aynı yıl almıştır. Tıp Fakültemiz 2006 yılında çıkan 5467 sayılı kanunla yeni kurulan Düzce Üniversitesine bağlanarak Eğitim ve Öğretimini sürdürmektedir.Tıp Fakültesi ilk mezunlarını 2001-2002 eğitim öğretim yılında vermiş ve bugüne kadar Türkiye genelinde yapılan Tıpta Uzmanlık Sınavlarında başarı sıralamasında daima ilk 10 Üniversite içinde yer almıştır.

Yeni yapılan Morfoloji binasında bugün aynı zamanda Tıp Fakültesi Dekanlığı idari birimleri ile Rektörlük ve idari birimleri hizmet vermektedir.Morfoloji binasında modern laboratuvarlar ve derslikler bulunmaktadır. Konuralp yerleşkesinde inşaatı tamamlanan Araştırma ve Uygulama hastanemizde 2009 yılı Şubat ayından itibaren bölge halkına sağlık hizmeti sunulmaktadır .

 

İlgili Kişi :
Adres1 :Konuralp Yerleşkesi Morfoloji Binası 4. Kat
Adres2 :Düzce
Posta Kodu :
Telefon :380 5421416
Faks :380 5421302
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.