20
Mayıs
2024
Pazertesi
AYVALIK - BALIKESİR
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Billurcu Hotel & Apart

Ege nin güzel tatil beldelerinden olan Ayvalık – Sarımsaklı daki otelimiz, geniş ve ince kumlu sahile 150 m. mesafededir. Otelimize ait özel sahil bölümünde müşterilerimiz ücretsiz olarak şemsiye, şezlong ve minderlerden faydalanabilirler. Otelimiz 84 odalıdır, 79 standart oda ve 5 Junior Suite – Aile odası, Apart bölümünde ise 24 adet 4-5 kişilik (70 m²) Apart ve 6 adet 8 kişilik (90 m²) Apart bulunmaktadır.
Resepsiyon, asansör, sigara içilmeyen bölümlü Restaurant (250 kişilik), güzel bir Lobby, Lobby – Bar, Havuz ve Snack Bar, 
Izmir ADB Havalimanı - Hotel Billurcu transfer
Çamaşır yıkama ve ütüleme
Özel günlerinizde istek üzerine çicek ve pasta
Hastalık durumunda 24 saat Doktor, (Ayvalık Devlet Hastanesi sadece 6 km uzaklıktadır)
Aktif Misafirlerimiz için
Masatenisi , Plaj voleybolu, Kanu, Windsurfen (özel kurs ücretlidir), Mountain-Bikes bisiklet, sahil ve orman da gezinti veya kosu ve Ayvalik ta PADI, CMAS dalış okulu. 
Çocuklar için
Çocuk ve bebek havuzu, küçük misafirlerimiz için oyun parkı ve havuzda 3,9 m boyunda eğlenceli bir Yılan-Sukaydırağı bulunmaktadır.

150 kişilik Toplantı Salonu, Doktor, araba kiralama Servisi, çamaşır yıkama servisi, jenaratör, 250 m² Yüzme Havuzu, çocuk ve bebek havuzu, küçük çocuklar için oyun parkı ve su kaydırağı, masa tenisi, bilardo, langırt ve Plaj voleybolu.
Ayrıca Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında: 
Langırt (Kicker), Amerikan Bilardo, Tavla, Okey, Dart ve Oyun kağıtları.

İlgili Kişi :Korkut Ata Billurcu
Adres1 :Atatürk Cad.No:54 Sarımsaklı /Ayvalık / Balıkesir
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 266 324 11 89
Faks :+90 266 324 17 51
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.