21
Mayıs
2024
Salı
AYVALIK - BALIKESİR
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Soley Inn Hotel

Tarihsel zenginliklerle doğal güzellikleri buluşturan çok özel bir coğrafyadır Ege sahilleri. Soley Hotel, işte bu özel coğrafyanın en güzel noktasında yer alır. Göz alabildiğine uzanan pırıl pırıl bir kumsal, içinden çıkmak istemeyeceğiniz tertemiz bir deniz, Midilli Adasının eşsiz gün batımı manzarası, açık yüzme havuzu Soley Hotel’in ayrıcalıklarından sadece birkaçıdır. Bu özel otelde, yaşamın tüm yorgunluklarından sıyrılacağınız, huzurlu ve keyifli anlar yaşayabileceğiniz güvenli bir aile ortamında gelin hep birlikte olalım.

İlgili Kişi :
Adres1 :Kahramanlar Mah. Plajlar Mevkii No:1 Sarımsaklı / Ayvalık / Balıkesir
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 266 324 08 09
Faks :+90 266 324 09 09
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.