22
Mayıs
2024
Çarşamba
BEYOĞLU - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Aygün Plaza Hotel

Aygün Plaza Hotel, tarih ile doğanın iç içe geçtiği, Avrupa ve Asya arasındaki köprü, çeşitli kültürlerin kavşak noktası İstanbul'un merkezi Taksim'de 4 yıldız konforunu ve geleneksel Türk konukseverliğini sunuyor.

Aygün Plaza Otel, manyetik kart sistemli kapıları, banyo, direk telefon, yerel ve uydu programlı TV, minibar, saç kurutma makinası, enerji sarver, havalandırma ve merkezi ısıtma, merkezi müzik yayını gibi bütün kolaylıkları içeren dört yıldızlı kalitesinde odalara sahiptir. Konuklar kuru temizleme, çamaşır, ütü ve 24 saat oda servisinden yararlanabilirler.

Aygün Plaza Hotel'in 120'şer kişilik balo salonu, 'Romeo ve Juliet' toplantı salonları, yemekli yada yemeksiz, özel ve iş toplantıları için TV, video, telefon, faks, bilgisayar, internet, slayt makinası, tepegöz, flip chart, perde, telsiz mikrofon, ses gereçleri, kürsü gibi iletişim ve her türli teknik donanımlarıyla bölgesel ve uluslararası hizmet verir.

Güne sağlıklı ve dinç başlamak, günün sonunda yorgunluk ve stres atmak yada formda kalmak isteyenler için sauna, fitness center, masaj ve Vitamin Bar 24 saat hizmetinizdedir.

İlgili Kişi :
Adres1 :Lamartin Cad. No:53-55, Taksim İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :80090
Telefon :+90 (212) 238 90 90
Faks :+90 (212) 235 47 47
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.