23
Mayıs
2024
Perşembe
BEYOĞLU - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hotel Taksim Select

Konum: Atatürk Hava Alanı 20 km. şehir merkezinde.

Kapasite: 63 toplam oda, 134 toplam yatak. şehir manzarası var.

Oda Özellikleri: Direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, kablosuz internet, kablo tv, merkezi klima, split klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, suitlerde jakuzi.

Genel Özellikler : Merkezi klima, merkezi ısıtma, ücretsiz internet, business center, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakıcısı, tesis yakınında ücretli otopark.

Konsept: Oda kahvaltıdır. Kahvaltı salonu, lobi bar. 1 alakart restoran, 1 kapalı restoran (30 pax). Türk Mutfağı.

Toplantı : 1 toplantı odası (25 max. kapasite).

İlgili Kişi :
Adres1 :Topçu Cad. No: 19 Taksim / Beyoğlu / İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :80090
Telefon :+90 (212) 235 10 00
Faks :+90 (212) 254 75 95
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.