21
Mayıs
2024
Salı
EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

And Hotel

 

As you can see from that picture AND Hotel is located in such a place that will make you feel like living in the past,in Ottoman Empire times

 

 

 

 

 

 

 

 

 

THIS PICTURE IS OUR MAP

This picture shows exactly where the AND HOTEL is.And Hotel is located in the historical center of the city. The hotel and its signboard can easily been seen from in front of Hagia Sophia. AND HOTEL is 150 meters away from Hagia Sophia, located over The Underground Cistern. The entrance of the Underground Cistern is 100 meters away from the entrance of the hotel. And all other historical sites are very close as shown on the picture...

 

Hagia Sophia from restaurant

 

Blue Mosque from restaurant

 

Bosphorus from restaurant

İlgili Kişi :
Adres1 :Yerebatan Cad.Cami Çıkmazı No:39 Sultanahmet/İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :34400
Telefon :+90 212 512 02 07
Faks :+90 212 512 30 25
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.