21
Mayıs
2024
Salı
EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Albion Hotel

 

Ayasofya, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı ve Mısır Çarşısı gibi Istanbul'un tarihi mekanlarında geçen yorucu bir günün ardından otelimizde ilgiyle karşılanacaksınız

 

 

 

Otelimizde Istanbul'un tarihi perspektifinin keyfini çıkaracaksınız.

 

 

Istanbulun tarihi yerlerinde geçen yorgun bir günden sonra personelimiz lobbyde size hizmet etmek için bekliyor olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Lütfen Web Sitemizi Ziyaret Ediniz.

 

 

İlgili Kişi :Selim Bilgin
Adres1 :Alayköşkü Cad.No: 15 Sultanahmet - Eminönü /İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :34110
Telefon :+90 (212) 528 73 52
Faks :+90 (212) 520 29 67
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.