17
Nisan
2024
Çarşamba
EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Barın Otel

 Hotel Barın eski şehir merkezinde bulunmaktadır ve bu sayede müzelere, tarihi eserlere, kapalı çarşıya çok fazla yürümeden ulaşabilirsiniz. 
Rahat, huzurlu bir ortam ve mükemmel servis ile otelimizde dinlenirken stres den uzak kalmış olacaksınız 
Özel Dekorasyonu, direkt hat telefonları kişiye özel banyosu, kliması, minibarı, uydu yayınlarına ulaştığınız TV'si, müzik yayınları, merkezi ısıtma ve 24 saat oda servisiyle odalarımızda aradığınız her türlü konforu bulacaksınız.

İlgili Kişi :
Adres1 :Fevziye Cad. No:7 Şehzadebaşı / İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :34470
Telefon :+90 (212) 513 91 00
Faks :+90 (212) 526 44 40
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.