21
Mayıs
2024
Salı
EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Baron Hotel


14 Nisan 2008 tarihi itibariyle 4 yıldız olan otelimizde, birbirinden güzel ve rahat 104 adet odamız ile, Beyazıt' ın merkezinde, tarihi yarımadanın tüm güzelliklerine en yakın konaklama imkanını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hotelimiz Istanbul Atatürk Havalimanına 15 Km., Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine 3 Km. mesafede olup, İstanbul' un çeşitli bölgelerinden kolay ulaşım imkanına sahiptir. 

Hotelimizde tüm müşterilerimize hizmet veren;

Kapalı Özel Havuz

Sauna

Buhar Odası

Uzman masöz eşliğinde masaj fırsatı

İki adet jakuzili banyo

Türk Hamamı

Spor Salonu

Çamaşır Yıkama Servisi

bulunmaktadır. Ayrıca her sabah saat 08:00 - 10:00 saatleri arasında sunulan açık büfe kahvaltımızla sizlere enfes tatları sunuyoruz 

Oda Özellikleri ;
LCD TV - Uydu Anteni
Mini Bar
Direkt Telefon
Kablosuz İnternet
Klima
Şifreli Kasa
Aktiviteler: Restaurant, Havuz Bar, Çocuk Havuzu, Toplantı Salonu, Kapalı Havuz, Türk Hamamı, Sauna, Jakuzi, Masaj, Fitness Center, Çamaşır Yıkama Servisi, İnternet kafe...

İlgili Kişi :
Adres1 :Büyük Tulumba Çıkmazı Sok. No:12 Beyazıt / İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (212) 516 70 25
Faks :+90 (212) 516 70 24
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.