17
Nisan
2024
Çarşamba
EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hotel Grand Ons

Istanbul'da şehrin tam merkezi Laleli'de Kapalıçarşı yakınında özel işletmeye tabi, resmi olarak üç yıldıza sahip 90 oda ve 180 yatağa sahip bir oteldir. Turistik statüye sahip olan otelimiz temiz ve konforlu bir konaklama sunmaktadır.

Istanbul'un tüm önemli bölgelerine kolay ulaşımlı konumuyla grand ons otel aynı zamanda Kapalıçarşı, Sultanahmet Camii, Ayasofya ve Topkapı Sarayı gibi önemli tarihi eserlere yürüme mesafesindedir. Laleli tramway durağı ve Aksaray yeraltı metrosu da otelin hemen dibinde olup diğer önemli semtlere ve havalimanına kolay ulaşım sağlamaktadır. 
Konaklama ve Oda Hizmetleri
Grand Ons Otel'de toplam 90 oda tek yatak, iki yatak ve üç yatak seçenekleriyle sekiz kata yayılmıştır. Otelimizde iyi hizmet, konfor ve kalite
ana esastır. Buna bağlı olarak odalarımız üç yıldızlı bir turistik otele dair tüm beklentileri ve fazlasını da sağlamaktadır.
Ayrıca bakımdan yeni çıkmış süit ve engellilere kolaylık sağlayan odalarımız da mevcuttur. 
Grand OnsOtel Eğlence ve Aktiviteler :
Ana Restaurant : Açık büfe kahvaltı ve grup yemek servisi. Teras kat. Toplam kapasite 120 kişi.
Aquarium Cafe Bar : Gün sonu otele dönüşte dinlenmek ve rahat nefes almak için idel. Lobi katı. Özel kokteyller sunuyor.
Teras Snack : A la carte yemek servisi. Teras katında marmara denizi manzaralı. Kablosuz internet erişimi sağlanmakta.
Teras Havuz : Terazın arka bölümünde sakin, küçük ama eğlenceli bir serinlik.
Teras Köşe : Gün içinde güneş banyosu keyfi ve akşam istanbul manzarası ile rahatlama. Marmara Denizi manzarası ile keyifli bir içki.

Oda konfor unsurları ;

Merkezi ve Split Klima Sistemi
Küvetli Özel Banyo
Saç Kurutma ve tüm diğer ekipman
Direkt Telefon HAttı
Uzaktan Kumandalı Kablo ve Uydu TV
Minibar
24 saat Oda Servisi

İlgili Kişi :
Adres1 :Mesihpaşa Cad. Azimkar Sok. No:32 Laleli / İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :34480
Telefon :+90 (212) 518 63 70
Faks :+90 (212) 518 63 74
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.