21
Mayıs
2024
Salı
EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

İpek Palas Otel

Istanbul Ipek Palas Hotel şehrin göbeğinde yeralmakta olup 15 dakikalık yürüme mesafesi ile Ayasofya Müzesi, Sultan Ahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Hipodrom gibi tarihi mekanlara ulaşabilirsiniz. Hotel İpek Palas Atatürk'ün ölümünden sonra, 1948 yılında Eminönü'nde kurulmuş olup, bu tarihten itibaren binlerce mutlu turist için İstanbul'da bir cazibe merkezi haline gelmiştir.
Osmanlı mutfağından eşsiz tatlar ve mükemmel boğaz manzası ile teras (Padisah) restaurantımızda damak tadınıza hitap ediyoruz. 
Otelimiz 57 standar, 5 suit olamak üzere 62 odaya sahiptir. Odalar geleneksel klasik sitilde dekore edilmiştir. Bütün odalarda merkezi ısıtma, klima, telefon, televizyon, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Standart tek kişilik oda
Standart iki kişilik oda (iki kişilik büyük yataklı)
Standart iki kişilik oda (iki adet tek kişilik yataklı)
Standart üç kişilik oda ( üç adet tek kişilik veya bir adet iki kişilik artı bir adet tek kişilik yataklı)
Köşe oda (dört adet tek kişilik yataklı)

Banyolar

Geleneksel klasik sitilde dekore edilmiş odaların yanı sıra banyolar oldukçe modern olarak dizayn edilmiştir. Bütün banyolarda saç kurutma makinası, duş kabini, özel dokunmuş Bursa havlusu ve bazı odalarımızda küvet bulunmaktadır.

İlgili Kişi :
Adres1 :Orhaniye Cad. No:9 Sirkeci - Eminönü - İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (212) 520 97 24
Faks :+90 (212) 526 13 02
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.