21
Mayıs
2024
Salı
EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Sümengen Otel

Sümengen Otel, tarihi Sultanahmet'te Türk zarafeti ile 1987'de lüks otele çevrilmiş bir 19.Yüzyıl Osmanlı konağıdır. Otelimiz Sultanahmet Camisi'nin (Blue Mosque) deniz tarafında Cankurtaran tren istasyonuna inen yol üzerinde, eski İstanbul'un merkezindedir.
Aileniz ve arkadaşlarınızla rahatça konaklayabileceginiz, misafirlerinize rahatça tavsiye edebileceginiz yada yanlız seyahat eden bir bayansanız rahatsız edilmeden konaklayacağınız nezih, temiz bir aile oteli arıyorsanız Sumengen Otel mükemmel konumu, güler yüzlü servis anlayışı ile hizmetinizde. 
Osmanlı Konağı tarzında döşenmiş 30 odası bulunmaktadır. Standart odalar yanında birbirine bağlı iki odadan oluşan aile odalarımız da mevcuttur. Odalardan bazıları ve Resturantımız Marmara Denizi, Bogaziçi, Adalar ve Anadolu yakasına hakim manzaralıdır. 

Aile odası: İki adet çift kişilik oda içten birbirine bağlı her iki odada da özel duş ve tuvalet mevcut.
» Junior Suite Oda: Bu odalar deniz manzaralı olup tek yada çift kişilik konaklamaya uygundur. Oturma grubu da mevcuttur.
» Promosyonlu (İndirimli) Oda: Bu odaların standart odalardan tek farkı manzarasının olmaması ve iç avluya bakması.
» Superior Oda: Standart tek kişilik veya çift kişilik odalarla aynı özelliklerde bir yatak odası ve bir oturma odası vardır.

» Orjinal Türk Aile Hamamı
» Orjinal Türk Aile Hamamı
» Banyo ve Duş
» Ayrıca otelimizde 19. yüzyıldan kalma orijinal Aile Türk Hamamı müşterilere hizmet vermektedir.
» Bütün odalarımızda özel duş ve tuvalet,kablolu yayın TV, Klima (A/C), telefon ve mini bar mevcuttur. Otelimiz asansörlüdür.

İlgili Kişi :
Adres1 :Mimar Mehmetağa Cad.Amiral Tafdil Sok. 21 Sultanahmet/İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :34400
Telefon :+90 (212) 517 68 69 - 517 68 75 (2 Lines)
Faks :+90 (212) 516 82 82
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.