21
Mayıs
2024
Salı
EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Yaztur Hotel

Hotel Yaztur 72 odalı 150 yataklı İstanbul'un merkezindeki yerlerinden Laleli'de turistik veya iş amaçlı seyahatlerinizde dinlenebileceğiniz, misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz kategorisinde İstanbul'un en konforlu otellerinden birisidir.

24 Saat Telefon ve Telefax Servisi , Uluslar Arası Bagımsız Telefon . 72 Odanın Tümünde Merkezi Klima Uydu Yayınlı TV , Mini Bar .Günün 7 / 24 Saat Oda Servi

İlgili Kişi :
Adres1 :Mesihpaşa Cad. No:52 Laleli / İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :34450
Telefon :+90 (212) 518 70 00
Faks :+09 (212) 518 70 05
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.