13
Haziran
2024
Perşembe
EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Grand Hilarium HotelGrand Hilarium Hotel, İstanbul'un tarihi ve turistik yerlerinden biri olan Yenikapı'da, çağdaş hizmet anlayışının, Türk konukseverliği ile buluştuğu, güzel İstanbul'a yakışacak kaliteli bir otel teknolojisi ile en modern sistemlerin kullanıldığı 74 odalı bir tesistir.

Odaların tümünde ving-card'lı kapı sistemi, air condition sistemi, telefon, minibar, merkez sistem uydu-TV, kişiye özel emanet kasa bulunmaktadır.

Grand Hilarium Hotel'de ayrıca sauna, Türk hamamı, masaj bölümü, kapalı yüzme havuzu ve fitness center da bulunmaktadır.

Kusursuz bir rahatlık anlayışı ile dizayn edilen otelimizin geniş lobisinde yer alan Antik Bar'ımızda günlük yorgunluğunuzu atarak rahatlayabilirsiniz.

İlgili Kişi :
Adres1 :Fabrika Sok.No.3-5 Yenikapı / İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (212) 517 00 83
Faks :+90 (212) 517 01 21
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.