16
Nisan
2024
Salı
EMİNÖNÜ - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hotel Angel`s

Odalarmzn hepsinde konfor ve temizlii bulabilirsiniz. Odalar byk bir zen ve ustalkla sizin rahatnz iin dekore edilmitir.

Her odada split klima, minibar, televizyon, ince tl perdeler ve istediiniz zaman sizi gne ndan koruyacak kaln perdeler, zel banyo, kvet, sa kurutma makinesi, tuvalet, her zaman scak ve souk su bulunmaktadr. Baz odalarmzda balkon da mevcuttur. 

Eşsiz restaurantımız belki de Sultanahmet'in en muhteşem manzaralarından birine sahip. Yemek eşliğinde şarabınızdan yudumlarken Ayasofya'yı, Topkapı Sarayı'nın ve Sultanahmet Camisi'nin izleyebilirsiniz. Marmara Denizi vapurların ışığı ile aydınlanırken, Türk, mutfağının seçkin lezzetlerini tadabilirsiniz. Menümüzde olmayan özel siparişlerinizi ve diyet yemeklerini de isteyebilirsiniz.

İlgili Kişi :
Adres1 :Mimar Mehmet Ağa Cad. Amiral Tafdil Sk. No: 22 Sultanahmet - Eminönü
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (212) 638 19 96
Faks :+90 (212) 638 19 98
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.