16
Nisan
2024
Salı
FATİH - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Ephesus Hotel

Hotel Ephesus İstanbul'un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Laleli'de bulunmaktadır. Bizans ve Osmanlı mimarisine ait tarihi eserler sadece yürüyüş mesafesi uzaklığındadır. Ayasofya, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı, Kapalı Çarşı, Yerebatan Sarnıcı ve Çemberlitaş Türk Hamamı otelden sadece 15 dakika yürüyüş mesafesinde sizleri beklemektedir.

Hotel Ephesus, Türk misafirperverliği ve yüksek kalite hizmet standartları ile bezenmiş bir modern otel kimliği taşımaktadır. 70 odamınızın hepsinde merkezi klima, minibar, televizyon, banyo-küvet (12 Odamızda Jacuzzi), saç kurutma makinesi bulabilirsiniz. 

Otelimiz toplan 70 oda kapasitesinde olup bütün odalarımız konfor ön planda tutularak büyük bir özenle dekore edilmiştir.

Her odada merkezi klima, mini bar, televizyon, özel banyo-küvet (12 odamızda jakuzi), saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak ve soğuk su bulunmaktadır. Otelimizde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. 
Hotel Ephesus'un size sunduğu hizmetler, Türk misafirperverliği ve modern çağın gerektirdiği bütün ayrýntýlar düþünülülerek hazırlanmıştır.

Bir bakışta;

* Toplantı Odası
* Masaj Salonu
* Fitness Center
* Sauna
* Türk Hamamı
* Fin Hamamı* Lobi
* Cafe-Bar
* Restaurant
* 24 saat oda servisi
* Merkezi klima

İlgili Kişi :
Adres1 :Mesih Paşa Mah.Aksaray Cad.No:30 Laleli / Aksaray / İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (212) 518 51 30
Faks :+90 (212) 518 51 33
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.