21
Mayıs
2024
Salı
FATİH - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Grand Ant Hotel

Otelimiz tarihi şehir merkezinde bulunmaktadır ve bu sayede müzelere, tarihi eserlere, kapalı çarşıya çok fazla yürümeden ulaşabilirsiniz.

Odalarımızda kablolu tv yayını, direkt telefon, banyolarda 24 saat sıcak su, küvet, saç kurutma makinesi bulunmakta ayrıca 24 saat içecek servisi ve kuru temizleme servisimizle sizlere rahat ve huzurlu bir ortam sunmaya çalışmaktayız..

İlgili Kişi :
Adres1 :Küçüklanga cad. No.9-11 Aksaray - Fatih - İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :34300
Telefon :+90 (212) 529 15 00
Faks :+90 (212) 588 43 31
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.