21
Mayıs
2024
Salı
FATİH - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Grand Emin Hotel

Otelimiz, İstanbul’un en önemli tarihi merkezleri olan Sultanahmet Camii, Ayasofya Müzesi,Topkapı Sarayı , Kapalı Çarşıya yürüme mesafesi uzaklığındadır.
Havaalanından ulaşım süreleri;
Taksi ile 20 dakika
Servis otobüsü ile 30 dakika
Metro ile 35 dakika
Ayrıca İstanbul’un Anadolu yakasına ve Marmara denizindeki diğer limanlara(Yalova, Bandırma v.s) en hızlı ulaşım aracı olan Deniz Otobüsleri kalkış noktasına 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
Odalarda;

Mini bar
Banyo
Saç kurutma makinesi
Sıcak soğuk klima sistemi
Direkt telefon
Kablolu yayınlar ve uydu programları
24 saat oda servisi hizmeti
Emanet kasa hizmeti 
Toplantı Odası ;
Tiyatro düzeninde 80 kişiye kadar toplantı imkanı ve grup yemekleri ya da çok amaçlı toplantı fırsatları için ayrı bir mekan oluşturur.

İlgili Kişi :
Adres1 :Mustafa Kemal Paşa Cad. Fabrika Sok. No:13 Yenikapı / İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (212) 518 69 10
Faks :+90 (212) 517 42 43
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.