17
Nisan
2024
Çarşamba
FATİH - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Otel Seranda

Seranda Otel İstanbu'un en merkezi bölgelerinden biri olan Aksaray da bulunan 3 yıldıza sahip olup 116 oda,2 kral dairesi ve 6 suit odası ile müşterilerine konforlu bir hizmet sunmaktadır.Bütün odalarında Tuvalet ve banyo,saç kurutma makinesi,direk telefon,uydu TV,Minibar,klima ve kasa bulunmaktadır.Ayrıca Otel Seranda özel toplanti,düğün,nişan gibi özel günleriniz için 350 kişilik restaurantı ile de kaliteli servis vermektedir.Amerikan Barında Latin müziği eşliğinde keyifli vakitler geçirebilirisiniz.Seranda Otel Atatürk Havaalanına 8 km uzaklkta merkezi bir konuma sahiptir.

İlgili Kişi :
Adres1 :Namık Kemal Cad.Manastırlı Rıfat Sok.No:33 Aksaray / İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (212) 529 50 30
Faks :+90 (212) 529 50 33

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.