17
Nisan
2024
Çarşamba
KADIKÖY - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hotel Grand As

Otelimiz sizlerin rahatı için hazırlanmış 4 suit olmak üzere toplam 52 oda ve 104 yatak, aracınızı güvenle bırakabileceğiniz ücretsiz kapalı otoparkı, kuru temizleme hizmeti,tüm katlarda kablosuz internet ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılayabilmek amacı ile hizmetinize sunulmuştur.Tv ve oyun odamızda günün yoğunluğunu atabilir. Büyük ekran tv'de günün haberlerini yada spor aktivitelerini seyredebilir, çay ve kahvenizi içerken arkadaşlarınızla oyun oynayabilirsiniz. Odalarımızda kullanımınıza sunulan banyo, uydu kanallı tv, mini bar, direk telefon, klima, saç kurutma makinası, tüm katlarda kablosuz internet ayrıca 24 saat oda servisimiz bulunmaktadır.

İlgili Kişi :
Adres1 :Nüzhetefendi Sok. No:47 Kadıköy/İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (216) 346 91 60 - 61
Faks :+90 (216) 336 29 29
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.