17
Nisan
2024
Çarşamba
KADIKÖY - İSTANBUL
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Otel Parpali

Otelimiz İstanbul'un Anadolu yakasındaki merkezi noktalarından Kadiköy'de, Rıhtım Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Deniz otobüsü, vapur, boğaz tekneleri, tren (Haydarpaşa Gari), otobüs (Harem Otogarı) v.b. araçlara yakınlığı ile şehrin tüm noktalarına, özellikle Bakiköy, Beşiktaş, Eminönü, Karaköy ve adalar a direkt ulaşım imkanına sahiptir. Ayrıca yakında devreye girecek olan Kadıköy-Kartal tramvay hattı ile Anadolu yakasında da raylı ulaşımın merkezi olacaktır.Otelimizde konaklayan müşterilerimiz, 24 saat yaşayan bir şehir olan İstanbul'un doğal ve tarihi güzelliklerinin tadını çıkartabilir, şehrin tüm sosyal ve kültürel etkinliklerinden faydalanabilme imkanına kavuşabilirler.

Otelimiz 4 katlı, 17 odalı ve 32 yataklı olup; tek, çift, üç ve dört yataklı Odalarımız bulunmaktadır. Odalarımızda; 24 saat sıcak su, duş banyo, tv, minibar, telefon ve split klima bulunmaktadir. Sabah kahvaltısı teras katındaki iskele manzaralı kafeteryamızda verilmektedir.(Otelimizde sadece sabah kahvaltısı verilmektedir.)

Teras katında konuklarımızın tüm gün boyunca yararlanabileceği kafeterya ve mutfağımız vardır.

İlgili Kişi :
Adres1 :Osmanağa Mahallesi Kadıköy - İstanbul
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 216 349 35 27
Faks :+90 216 349 37 92
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.