14
Haziran
2024
Cuma
ALANYA - ANTALYA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Holiday R.Beach Hotel

Otel Holiday R Beach denize 150 m, özel plaja sahip, Alanya’ya 5 km, Manavgat’a 55 km, Antalya Havaalanı’na 110 km mesafededir. Otel’in 3 junior suit, 80 standart odası toplamda 83 oda, 170 yatak kapasitesi ve deniz, bahçe, dağ manzarası vardır. Otel Holiday R Beach oda detayları, direk telefon, müzik yayını, kasa, televizyon, merkezi klima, duş, wc, saç kurutma makinası olarak dizayn edilmiştir. Holiday R Beach Otel’in genel özellikleri, klima, klima ile ısıtma, bahçe, tv köşesi, internet bağlantısı, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, jeneratör, telefonla doktor, ücretsiz otopark. Otel Holiday R Beach’de spor ve rekreasyon, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, masa tenisi. Otel Holiday R Beach’de yeme ve içme, herşey dahil, kahvaltı salonu, snack bar, havuz bar, sahil bar, 1 açık büfe kapalı ve açık restorantında Türk mutfağı sunulmaktadır.

İlgili Kişi :
Adres1 :Gerpelit Mevkii Konaklı / Alanya / Antalya
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (242) 565 10 65
Faks :+90 (242) 565 12 51
Elektronik Posta

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.