22
Mayıs
2024
Çarşamba
ALANYA - ANTALYA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Royal Garden Hotel

Otelimiz Uluslararası Antalya Havalimanı’na 110 km uzakta,

sırtını görkemli Toros dağlarına vermiş Alanya’nın Konaklı

beldesinde ve deniz kıyısındadır.

Akdenizin en gözde tatil merkezlerinden Alanya, otelimizin 14 km doğusundadır.

Otelimizde 150 adet suit ve 55 adet apart olmak üzere toplam

205 oda mevcuttur.

Odalarımız modern tarzda dekore edilmekle birlikte,

24 saat ücretsiz klima, saç kurutma makinesi,

minibar, televizyon(uydu sistemi), telefon(yurtiçi ve

yurtdışı arama olanağı bulunan), çalışma masası ve emanet

kasası mevcuttur. 

Otelimizde konuklarımız tenis, masa tenisi ve plaj voleybolu sahalarından yararlanabilir. Masa tenisi ve plaj voleybolu ücretsizdir. Tenis kortu gündüz saatlerinde ücretsiz, aydınlatmanın yapıldığı gece saatlerinde ücretlidir. Otelimiz, siz konuklarımızın en rahat ve en güzel tatili geçirmeniz için gerekli olan tüm aktivasyonları uzman ekipleri ve profesyonel yönetimi ile sadece sizin mutluluğunuzu düşünerek planlar ve uygular.. Otelimiz, konuklarımızın en rahat ve en güzel tatili geçirmeleri için gerekli olan tüm aktivasyonları uzman ekipleri ve profesyonel yönetimi ile planlar ve uygular. Otelimizin alışveriş merkezi konuklarımızın gündelik gereksinimlerini karşılayacak kapasitededir. Market, Kuyumcu, Hediyelik eşya, tuhafiye ve baharat dükkanlarının yanı sıra bay ve bayan kuaförü vardır. Otelimizde çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti verilmektedir. Sağlık odasında mesai saatleri içinde bir hemşire ücretsiz görev yapar ve gerektiğinde anlaşmalı doktor çağrılır. Doktor ücretlidir. Otelimizin Alanya Özel Can Hastanesi ile yaptığı işbirliği sayesinde ambulans ve tam teşekküllü sağlık hizmeti verilir; hastane ve doktor, giderlerinde uluslararası sağlık sigortalan geçerlidir.

İlgili Kişi :
Adres1 :Konaklı Mevkii Alanya / Antalya
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (242) 565 03 30
Faks :+90 (242) 565 01 32
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.