17
Temmuz
2024
Çarşamba
AĞRI
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Sultan Sofrası

1984 yılında meydan muhitinde çukurova kebap salonu adıyla hizmete başlayan lokanta kısa zamanda ün yapıp yeni yerine taşınmıştır.Ağrı iline göre son derece lüks,mutfağı her saat halka açık ve kebaplarıyla meşhur bir yerdir.il bazındaki tüm mülki ve idari erkan,üst düzey yöneticiler,siyasi partiler ve resmi kurumlar tarafından tercih edilmesinin yanında il dışından gelen misafirlerin de ilk uğrak yeridir.lokanta sahibi ve bizzat kebapları hazırlayan Ahmet usta büyük şehirlerden gelen bir çok teklife rağmen ağrı ilinde kalmayı tercih etmiştir.
İlgili Kişi :
Adres1 :Kağızman Caddesi - Merkez - Ağrı
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :0472 216 49 05
Faks :

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.