30
Mayıs
2024
Perşembe
KÖYCEĞİZ - MUĞLA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hotel İnceler

Hotel İNCELER; yeşil ve mavinin birleştiği, yosun ve eşsiz çam kokusunun olduğu bir koyda yöresel mimariye sahip 20 oda ve 40 yatak kapasitesi ile sizin huzurlu ve mutlu bir tatil geçirmenizi sağlayacak eviniz eş değerinde hizmet veren mutlu bir aile yeridir.
10 oda dublex yatak, 10 oda tekli 2 yataklı çocuk ve ebeveynler için ayrıca ilave yatak konulabilir. Ve 60 yatak kapasitesine çıkartılabilir.

Günün her saatinde odalarımızda sıcak su ve oda servisi mevcuttur.

12 odamızda klima mevcut olup, bunlardan 6 oda dublex yatağa sahip, 6 odası da tekli yatağa sahiptir.

Otelimize ait plajında masa tenisi, kano ve su sporları ile çocukların eğlenmesi için küçükte olsa oyun alanı mevcuttur.
Otelimize ait 3 adet günlük gezi teknesi ile İztuzu plajı(Caretta Caretta ), Kaunos harabeleri ve çamur banyolarına günübirlik özel kiralanarak gidilebilir. 

Otelimize ait 3 adet günlük gezi teknesi ile İztuzu plajı(Caretta Caretta ), Kaunos harabeleri ve çamur banyolarına günübirlik özel kiralanarak gidilebilir.


Restaurant Cafe & Barlarımızda her türlü içeceği bulma imkanı.. ve doyumsuz müzik ve eğlence dolu saatler geçirme imkanı..Otelimize ait plajda masa tenisi, kano ve su sporları ile çocukların eğlenmesi için küçükte olsa oyun alanı mevcuttur.

İlgili Kişi :
Adres1 :Ekincik Koyu , Köyceğiz / Muğla
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90(252) 266 01 55
Faks :+90(252) 266 01 54
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.