26
Mayıs
2024
Pazar
BATMAN
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Batman Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi

1999-2000 öğretim yılında açılan fakültemiz halihazırda 3 bölümle (Elektrik, Makina, Eğitim Bilimleri) eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Fakültemiz, YÖK-Dünya Bankası III. Endüstriyel Projesi kapsamına alınmıştır. Ancak proje halen uygulamaya geçirilememiştir.

Görevleri

Fakültemiz, Endüstri Meslek ve Teknik Liselere öğretmen yetiştiren bir eğitim kurumudur. Ancak mezunlarımız bir mühendis kadar da teorik ve uygulama bilgisine sahip olduğundan, kendi işyerlerini kurabildikleri gibi, sanayide kendi branşlarında bir mühendisten daha kolay iş bulabilmektedir. Ayrıca Teknik Eğitim Fakültesi mezunları, Teknik Eğitim Fakülteleri’nde ve Meslek Yüksek Okulları’nda Öğretim elemanı olarak çalışabilmektedir.

 

İlgili Kişi :
Adres1 :Diyarbakır Caddesi
Adres2 :Merkez/Batman
Posta Kodu :
Telefon :+90 488 213 27 82 (Santral)
Faks :+90 488 215 80 06
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.