18
Nisan
2024
Perşembe
ERGANİ - DİYARBAKIR
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Dicle Üniversitesi Ergani Meslek Yüksekokulu

Tarihçe

Dicle Üniversitesi Ergani Meslek Yüksek Okulu Ergani Kaymakamliginca hizmet binasi olarak tahsis edilen ve Sosyal Yardimlasma ve Dayanismayi Tesvik Vakfina ait Ögrenci yurdunda ekim-1997 tarihinde 50 ögrenciyle egitim ve ögretime açildi.

Amacı

Meslek yüksekokulları yoluyla endüstrinin halen aradığı ve önümüzdeki süreçte de ihtiyaç duyacağı becerilere sahip, endüstride çalışmış, yurt çapında benimsenen yeterlilik standartlarına ulaşmış,endüstrinin geleceği için potansiyel vadeden ülkesine ve bayrağına bağlı, Atatürk ilkelerini savunucusu çağdaş teknikerler yetiştirmektir.

Yüksekokulumuzun Öğrenim süresi 2 yıl olup ön lisans düzeyinde eğitim ve öğretim yapmaktadır.

 

İlgili Kişi :
Adres1 :Dicle Üniversitesi Ergani Meslek Yüksekokulu
Adres2 :Ergani/Diyarbakır
Posta Kodu :
Telefon :0 412 611 52 09
Faks :0 412 611 67 78
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.