22
Nisan
2024
Pazertesi
AKÇAKALE - ŞANLIURFA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Harran Üniversitesi Akçakale Meslek Yüksekokulu

Genel Bilgi

Akçakale Meslek Yüksekokulu Harran Üniversitesi bünyesinde, 1995 yılında Akçakale ilçe merkezinde Vakıflar Genel Müdürlüğünce tahsis edilen binada eğitim-öğretim hizmetlerine başlamıştır.

 

Yüksekokulumuz 2005 yılında DSİ Genel Müdürlüğünden devraldığı yeni yerleşkesine taşınmış ve burada eğitim-öğretim hizmetlerine devam etmektedir.
 

İlgili Kişi :
Adres1 :Harran Üniversitesi Akçakale Meslek Yüksekokulu
Adres2 :Akçakale / Şanlıurfa
Posta Kodu :63500
Telefon :0 414 411 41 15
Faks :0 414 411 41 67
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.