22
Şubat
2024
Perşembe
KIZILCAHAMAM - ANKARA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Kızılcahamam Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği

Kızılcahamam Kültür Turizm ve Dayanışma  Derneği Faaliyetlerine bu yıl başladı.Derneğin Başkanlığını Orhan FİLİZ yürütmekte,dernek Kızılcahamam' ın turizm alanındaki faaliyetlerini sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.Bu yıl çalışmaya başlayan dernek ilk iş olarak pansiyonculuğa el atmış ve Kızılcahamam'daki pansiyonları kayıt altına almaya başlamış ve şuanda 120 kayıtlı pansiyonu kontrol altında tutuyor.Pansiyonda kalacak turistler dernekle irtibata geçip derneğe kayıtlı pansiyonlara yerleştiriliyorlar.Hedeflerinin Kızılcahamam'a gelen turistleri memnun etmek olduğunu söyleyen dernek başkanı Orhan Filiz Pansiyon ve diğer konularda her zaman insanlara yardımcı olmak için buradayız dedi.derneğin telefon numarası 736 08 80

İlgili Kişi :Orhan FİLİZ
Adres1 :Yenice Mah.Büyük Kaplıca Bitişiği Kızılcahamam
Adres2 :
Posta Kodu :06890
Telefon :0312 736 08 80
Faks :

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.