31
Mayıs
2023
Çarşamba
KIZILCAHAMAM - ANKARA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Demirciler Marangozlar Ve Oto Sanatkarları Odası

 BÖLGENİN TANIMI
Kızılcahamam - Ankara karayolunun 1. Km.si üzerinde bulunan, toplam 35000 m2 alan üzerine kurulu 74 m2 - 144 m2 - 216 m2 olmak üzere 90 adet işyerinden ve içerisinde Çıraklık Eğitim Merkezi,Sanayi Kooperatif Başkanlığı,İnternet Kıraathanemizin,sanayi camisinin ve 12 adet dükkanın olduğu sosyal tesis binasından oluşmaktadır.
KIZILCAHAMAM DEMİRCİLER MARANGOZLAR OTO SANATKARLARI ODASI
1965 Yılında kurulmuş olup, 249 üyesi mevcuttur. Odamız; üyeleri ile yanlarında çalışanların mesleki,sosyal,ekonomik ihtiyaçlarını gidermek,sanat ve ticaretlerinin mesleki ahlak ve kamu yararına uygun ahenkli ve verimli bir tarzda gelişmesini sağlamak,müşterileri ile aralarında münasebetleri düzenlemek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.Kosgeb ile işbirliğine giderek Kosgeb İnternet Kıraathanesini bünyesine katarak sanayi sitemizin üretim ve imalat sektörüne geçmesinde,geliştirilmesinde,eğitilmesinde öncülük görevini üstlenmiş olup Kosgeb ile diyaloglarını ve çalışmalarını devam ettirmektedir
İlgili Kişi :
Adres1 :Sanayi Sitesi Kızılcahamam - Ankara
Adres2 :
Posta Kodu :06890
Telefon :0312 736 15 74
Faks :0312 736 35 75

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.