16
Temmuz
2024
Salı
KIZILCAHAMAM - ANKARA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Abı-Hayat Otel

Ab-ı Hayat Kaplıca
  
Konum : Havaalanına 80 km uzaklıkta.
 
Tesis : İki restoran, kahvaltı salonu, 3 bar (Vitamin, Termal ve Tepe), kafeterya, snack bar. 2 toplantı odası, doktor, sağlık kabini, kuaför, market, evcil hayvan kabulü, otopark.
 
Odalar : 93 oda, 13 suit, 2 özel oda. Odalarda telefon, banyo, müzik yayını, uydu TV, minibar, saç kurutma makinası.
 
Aktiviteler : Spor salonu, bilardo, termal havuzlar, masaj ve fizik tedavi, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuklar için yüzme havuzu, hamam, sauna, jakuzzi, çocuklar için oyun alanı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili Kişi :
Adres1 :Kazımkarabekir Cad. No: 28 Kızılcahamam - Ankara
Adres2 :
Posta Kodu :06890
Telefon :+90 (312) 736 56 20
Faks :+90 (312) 736 55 31
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.