21
Temmuz
2024
Pazar
KIZILCAHAMAM - ANKARA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Patalya Otel

Patalya Thermal Hotel
 
Tesis : Üç restoran, kahvaltı salonu, snack bar, cafe, 4 bar. Üç toplantı odası, doktor, sağlık kabini, kuaför, market, otopark.
 
Odalar : 156 oda, 4 suit. Odalarda telefon, banyo, müzik yayını, kablolu ve uydu TV, minibar, saç kurutma makinası.
 
Aktiviteler : Spor salonu, masa tenisi, tenis, bilardo, voleybol, avcılık, okçuluk, 3 futbol sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuklar için yüzme havuzu ve oyun alanı, hamam, sauna, jakuzi

İlgili Kişi :
Adres1 :Soğuksu Milli Parkı Kızılcahamam / Ankara
Adres2 :
Posta Kodu :06890
Telefon :+90 (312) 736 02 00
Faks :+90 (312) 736 02 00
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.