30
Mayıs
2024
Perşembe
KONYA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Özkaymak Park Otel

Özkaymak Konya Otel , sayısız Anadolu uygarlığına beşiklik etmiş, Mevlana şehri Konya 'da kurulmuştur. Tarihi olduğu kadar ticari özellikleri ve alış-veriş bölgesi olamasıyla da bilinen şehirde ulaşım çok kolay ve rahatttır. Şehir dışından gelen yolcular için, Otelimizin ücretsiz servisleri heran müşterilerimizin hizmetindedir. Özkaymak Konya Otel, Konya Havaalanına 20 dakika, otogara ise 15 dakika uzaklıktadır. 
Konaklama
Özkaymak Konya Oteli' nde 108 standart, 22 delux oda ve 2 kral dairesi bulunmaktadır. Bütün odalarda merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, uydu TV, mini bar, kasa, uluslararası telefon, saç kurutma makinesi, radyo vb. olanakları vardır. 
Özkaymak Konya Otel, uluslararası standartlardaki servisi ve olanaklarıyla pek çok iş toplantası, seminer, konferans, düğün, davet ve şölenlere ev sahipliği yapmaktadır.

Sinema şeklinde yerleşimiyle 250 kişilik ana konferans salonu, 200 ve 150 kişilik diğer salonları, ses ve görüntü ekipmanları, geniş ekranlar, bilgisayar, sinevizyon ve internet olanaklarına sahiptir.

Otel'de sauna, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, dinlenme alanı, masaj parloru, bar, güzellik salonu ve kuaför bulunmaktadır. En modern ekipmanlarla döşenmiş jimnastik salonu 24 saat hizmete açıktır.

İlgili Kişi :
Adres1 :Nalça 1. Cad. Eski Otogar Karşısı ,Konya
Adres2 :
Posta Kodu :42060
Telefon :(332) 237 87 20
Faks :(332) 237 87 28 - 29
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.