Selçuk Üniversitesi Sarayönü Meslek YüksekokuluTarihçe
Mevcut iki programa ilave olarak 2001-2002 öğretim yılında Bilgisayar Teknolojisi ve Programcılığı, Fidan Yetiştiriciliği, Tohumculuk, Bitkisel Ürünlerde Muhafaza ve Depolama programları da açılmıştır. 2005 - 2006 öğretim yılında ise Çevre, Gıda Teknolojisi ve Organik Tarım programları açılmıştır. 2007-2008 öğretim yılından itibaren ise mevcut Çevre Programının adı YÖK kararı ile Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü olarak değiştirilmiştir. |
|
İlgili Kişi : | |
Adres1 : | Ankara Yolu Üzeri 2. km |
Adres2 : | Sarayönü / Konya |
Posta Kodu : | 42430 |
Telefon : | 0.332.617 28 00 |
Faks : | 0.332.617 31 58 |
Elektronik Posta | |
Internet Sitesi |
Önemli Not:
Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.
Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.
Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.