24
Mayıs
2024
Cuma
ÜRGÜP - NEVŞEHİR
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hanımağa Sarallar Hotel

Kapasite: 30 toplam oda, 90 toplam yatak, 30 standart oda. Tarih manzarası var.
Oda Detayları: Direk telefon, duş, wc.
Genel Özellikler: Merkezi ısıtma, bahçe, tv odası, 24 saat oda servisi, telefonla doktor, ücretsiz otopark, evcil hayvan kabul edilir.
Yeme İçme: Oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, kahvaltı salonu, lobby bar. 1 açık büfe restoran, 1 kapalı restoran (90 pax). Türk Mutfağı, vejeteryen mutfağı.
Konum: Erciyes 80 km, Damsa 6 km. Tuzköy Hava Alanı 41 km., Kayseri Hava Alanı 80 km. Şehir merkezinde

İlgili Kişi :
Adres1 :Ürgüp/Nevşehir
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (384) 341 54 91
Faks :+90 (384) 341 54 92

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.