25
Temmuz
2024
Perşembe
MERKEZ - NİĞDE
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Şahiner Otel

Konforun ve huzurun buluştuğu yer Otel Şahiner...

Otel Özellikleri:  Açık büfe kahvaltı, Restaurant (alkolsüz), Kapalı oto park, Kuru Temizleme,  TV odası, İnternet Salonu, Tüm odalarda kablosuz/wireless İnternet, Oda Servisi, Uyandırma Servisi, 24 saat sıcak su, Klima

Oda Özellikleri: TV, Uydu TV, Mini bar, Klima, Saç kurutma makinasi, Telefon, İnternet sınırsız wireless (kablosuz baglanti), 24 saat sıcak su, Hijyenik terlik

İlgili Kişi :Bahar Şahiner
Adres1 :Bankalar Cad. Ziraat Bankası Karşısı , Niğde
Adres2 :
Posta Kodu :51100
Telefon :+90 388 232 21 21
Faks :+90 388 232 21 21
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.