20
Mayıs
2024
Pazertesi
BURHANİYE - BALIKESİR
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hotel Club Mtk

HOTEL CLUB MTK EGE SAHİLLERİNE GÜNEŞ GİBİ DOĞMUŞ,ÖREN’E YENİ BİR SOLUK ,YENİ BİR TARZ GETİRMİŞTİR.

ŞİRİN BELDE ÖREN TATİLCİLERE KONUMU İTİBARİYLE ÇOK CAZİP İMKANLAR SUNAR.BELDEDEN ASSOS’A ,ŞEYTAN SOFRASI’NA,CUNDA ADASI’NA, HASAN BOĞULDU’YA, KAZ DAĞLARINA GİDİP TARİHİMİZİ SOLUYABİLİR,TEKNE TURLARINA KATILARAK BALIĞIYLA , DENİZİYLE, DOĞASIYLA BÖLGEMİZİ DAHA İYİ TANIYABİLİRSİNİZ.

ÖREN DE TATİL YAPMAK SAĞLIĞINIZ AÇISINDAN DA ÇOK ÖNEMLİDİR..BÖLGEDE Kİ HAVAYI TÜRKİYE’NİN ÇOK AZ BELDESİNDE BULABİLİRSİNİZ.ÖREN OKSİJENİ BOL,NEM ORANI DÜŞÜK MUHTEŞEM HAVASIYLA TATİLCİLERİMİZE BUNALMADAN TATİL YAPMA İMKANI SAĞLAR.DENİZİMİZİN TEMİZLİĞİ İSE ZATEN MAVİ BAYRAK İLE ONAYLANMIŞTIR.

CLUB MTK ÜÇ YILDIZI,300 YATAK KAPASİTESİ,AÇIK-KAPALI YÜZME HAVUZU,ÖZEL PLAJI ,KAYDIRAKLI HAVUZU, AÇIK HAVA SİNEMASI, SAUNA VE FİTNESSI İLE MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEYİ İLKE EDİNMİŞTİR.

SABAH-AKŞAM ZENGİN AÇIK BÜFESİ,TESİSİMİZİN İLK AÇILDIĞI GÜNDEN BERİ MTK’NIN SİMGESİ OLMUŞ,MİSAFİRLERİMİZİN ÖVGÜ VE TAKDİRİNİ ALMIŞTIR.KÖRFEZE HAKİM RESTORANIMIZDA GÜN BATIMI EŞLİĞİNDE YEMEK YEMEK MİSAFİRLERİMİZ İÇİN AYRI BİR LEZZET OLMUŞTUR.

İlgili Kişi :
Adres1 :İğdeburnu Mevkii , Ören - Burhaniye / Balıkesir
Adres2 :
Posta Kodu :10700
Telefon :+90 (266) 416 54 47
Faks :+90 (266) 416 43 42
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.