26
Haziran
2024
Çarşamba
ERDEK - BALIKESİR
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Balıkesir Üniversitesi Erdek Meslek Yüksekokulu

Tarihçe

Balıkesir Üniversitesi’nin 1992 yılında kurulmasından sonra büyümeye başlayan üniversitemiz bu gelişme doğrultusunda ilçelere açılmaya başlamış ve 1994 yılında da Erdek Meslek Yüksekokulumuz yanda ilk hali görülen binasında iki program (Turizm ve Otel İşletmeciliği-Yerel Yönetimler) ve 60 öğrenci ile eğitim öğretime başlamıştır. Daha sonra bu programların II.öğretimleri de açılmış ve öğrenci sayısı yaklaşık 400’ e çıkmıştır. 2005 yılında onarılan mevcut binasında eğitim-öğretime devam eden Erdek Meslek Yüksekokulumuz, halihazırdaki bu yerinden 2007 yılında üniversitemize tahsis edilen sahildeki yeni yerine 2008-2009 eğitim-öğretim yılı itibariyle taşınmış olacaktır.
 

İlgili Kişi :
Adres1 :Erdek MYO Kampusü, Kamplar Bölgesi, Eski Vakıflar Kampı (Opet Karşısı)
Adres2 :Kastri Mevki Düzler Erdek/Balıkesir
Posta Kodu :
Telefon :0266 855 71 80 - 855 71 81
Faks :0266 855 71 82
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.