20
Mayıs
2024
Pazertesi
ERDEK - BALIKESİR
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Agripark Hotel

KONUM:
Agripark Hotel Erdek Çuşra mevkiinde bulunup havalimanına 130 km, şehir merkezine 1 km uzaklıkta yer almaktadır. Denize sıfır konumdadır.

ODA:
Tesiste 56 adet otel odası, 22 adet aile odası, 18 adet engelli odası, 4 adet suit oda, 40 adet deniz manzaralı oda mevcuttur. Odaların tamamında klima, direkt hatlı telefon, tv, fön, radyo yayını, küvetli banyo, minibar (ücretli) bulunmaktadır

TESİS:
Tesiste 300 kişi kapasiteli havuz başı restaurant, 1 adet aquapark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, masaj, fitness center,güzellik merkezi, tv salonu, voleybol, satranç, bilardo, langırt, beach bar, dart, masa tenisi, oda servisi, 2000 kişi kapasiteli disco, konferans salonu, kuru temizleme, kuaför, çocuk oyun parkı, şezlong, şemsiye mevcuttur.

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER:
Yüzme havuzları ve aquapark, sauna, Türk hamamı, fitness center, tv salonu, voleybol, satranç, langırt, dart, masa tenisi, çocuk oyun parkı, şezlong şemsiye tesis misafirlerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

ÜCRETLİ AKTİVİTELER:
Masaj, güzellik salonu, bilardo, oda servisi, kuru temizleme, kuaför (agrigento hotel), minibar, 24 saat tüm yerli-yabancı alkollü ve alkolsüz içecek servisi tesis misafirlerine ücretli olarak sunulmaktadır.

ÇOCUK:
esis küçük misafirlerine çocuk yüzme havuzu, çocuk su kaydırağı ve çocuk oyun parkı hizmeti sunmaktadır.

PLAJ:
Tesisin kendisine ait plajı içerisinde bulunan şezlong ve şemsiye ücretsizdir.

İlgili Kişi :
Adres1 :Erdek/Balıkesir
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 266 835 64 05
Faks :

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.