24
Haziran
2024
Pazertesi
KOCAELİ
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

HOSTsa Internet ve Bilgisayar Hizmetleri

Hosting , Domain , Tasarım, Reklam ve Halkla İlişkiler, Programlama Hizmetleri, Server Bulundurma ve Kiralama Hizmetleri, İnternet Cafe kurulumu, Lisanslı Oyun + Program satımı , Bilgisayar parçaları satımı, , İngilizce çeviri hizmetleri, İnternet ve Bilgisayar Danışmanlık hizmetleri

İlgili Kişi :A. Serdar Önür
Adres1 :Acısu Altı Doğan Birlik Pasajı izmit
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :0536 569 86 82
Faks :

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.